Kuchciński schował się po aferze samolotowej. Teraz się odnalazł, ma zadanie specjalne

Kuchciński schował się po aferze samolotowej. Teraz się odnalazł, ma zadanie specjalne Źródło: Facebook - Serwis Samorządu Podkarpacia

Marek Kuchciński zniknął ze świata polityki na jakiś czas po ujawnieniu afery samolotowej. Teraz nagle odnalazł się na kilka tygodni przed wyborami do Sejmu. Polityk ma ważne zadanie.

Marek Kuchciński nie pokazywał się w mediach w ostatnim czasie, co zdaniem wielu osób było pewnego rodzaju karą za słynną aferę samolotową związaną z licznymi lotami marszałka Sejmu, które często nie były w żaden sposób uzasadnione. Okazuje się, że znany polityk wcale nie zamierza jednak już teraz odchodzić ze świata polityki.

Przez pewien czas wydawało się, że Kuchcińskiego nie zobaczymy nigdzie w najbliższym czasie, jednak wygląda na to, że sytuacja jest zupełnie inna. Przekonujemy się o tym w związku z najnowszym wystąpieniem byłego marszałka Sejmu, do którego doszło wyjątkowo nieoczekiwanie. Mało kto spodziewał się, że to właśnie on pojawi się na uroczystości.

Marek Kuchciński pojawił się na dożynkach na Podkarpaciu

Na początku dożynek odczytano listy napisane przez Mateusza Morawieckiego i Andrzeja Dudę, które były kierowane do wszystkich mieszkańców okolicznych miejscowości. Nagle na scenie pojawił się Marek Kuchciński, który odczytał słowa Jarosława Kaczyńskiego. Obecność byłego marszałka Sejmu dla wielu osób była sporym zaskoczeniem.

W liście napisanym przez prezesa partii rządzącej znalazło się wiele pochwał dla pracy rolników, którzy w oczach przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości są wyjątkowi w związku z wielką pracą i poświęceniem. Były premier wspomniał, że jego partia zaczęła nareszcie doceniać tych, którzy pracują na roli od kilkudziesięciu lat. 

Marek Kuchciński zaskoczył obecnych na wystąpieniu

Od samych słów prezesa PiS Polaków bardziej zdziwiła obecność Marka Kuchcińskiego. Możliwe, że akurat przebywał on na swoim rodzinnym Podkarpaciu, gdy nagle zaszła potrzeba pojawienia się na miejscu i przekazania ważnych słów od prezesa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To właśnie w tych rejonach Kuchciński cieszy się największym poparciem, dlatego nie może dziwić, że zdecydowano się posłać właśnie jego. Jego zadaniem specjalnym było wywołanie sympatii rolników i wydaje się, że udało się ją zyskać, nawet pomimo uczuć, jakie wzbudza obecnie polityk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej 
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

Źródło: polsatnews

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News