Marek Kondrat w końcu wyjawił prawdę na temat 2-letniej córeczki. Nie sposób powstrzymać łez

Marek Kondrat w końcu wyjawił prawdę na temat 2-letniej córeczki. Nie sposób powstrzymać łez Źródło: Instagram.com barawino_warszawa

Marek Kondrat ma dwóch dorosłych synów, a w 2018 roku urodziła się jego córka, Helenka. Aktor do tej pory unikał rozmów o swoim najmłodszym dziecko, niedawno jednak wyjawił prawdę o dziewczynce. Jego słowa poruszyły wielu fanów.

Marek Kondrat do tej pory unikał rozmów o swojej córce, Helence, która przyszła na świat w 2018 roku. Dziewczynka jest owocem jego związku z Antoniną Turnau, 32-letnią córką muzyka Grzegorza Turnaua. Teraz gwiazdor zdecydował się wyznać prawdę o 2-latce.

Marek Kondrat opowiedział o swojej 2-letniej córce

Związek Marka Kondrata i o 38 lat młodszej od niego Antoniny Turnau od początku wzbudza spore zainteresowanie mediów. Kiedy w 2018 roku na świat przyszło ich dziecko, para ukrywała to przed wszystkimi. Dopiero po kilku miesiącach płeć dziecka zdradził Grzegorz Turnau, który w rozmowie z mediami opowiadał o tym, jak się czuje w roli dziadka.

- Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko - mówił Turnau w grudniu 2018 roku w rozmowie z magazynem "Uroda życia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marek Kondrat ma jeszcze dwóch dorosłych synów

Dziś wiadomo, że dziewczynka ma na imię Helenka, jednak rodzice do tej pory nie zdecydowali się na pokazanie jej w mediach. Do tej pory Marek Kondrat unikał również rozmów o córce, jednak niedawno wyznał całą prawdę o swoim najmłodszym dziecku. Jego słowa poruszyły fanów.

– Mam wspaniałych bliskich ludzi, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas – wyjawił Marek Kondrat w "Tygodniku Powszechnym".

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie

2. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

W trakcie wywiadu popularny aktor przyznał, że swoim starszym synom, dziś już 46-letniemu Mikołajowi oraz 40-letniemu Wojciechowi, nie poświęcał tyle czasu i zainteresowania. Obecnie gwiazdor niemal całkowicie porzucił aktorstwo i skupił się na rodzinie oraz swoim nowym biznesie, czyli sprzedaży win.

– Nie obserwowałem ich wzrostu i dojrzewania w tak intensywny sposób, jak robię to w tej chwili. [...] Okropnie lubię, kiedy wyciąga mnie na spacer i kiedy bieży do swoich ulubionych roślinek, bo też pasyjnie lubię je oglądać. [...] Mówimy o kwiatkach, które rosną, dotykamy lawendy i rozcieramy ją w dłoni, by poczuć zapach. Jej reakcje uwielbiam po prostu – opowiada aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miarka się przebrała, Magda Gessler nie powstrzymała wściekłości. Poszło o jej wygląd, padły mocne słowa
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Wyceniono majątek Lewandowskich. Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę
  5. Oburzające i bulwersujące, co ludzie mówią Annie Dymnej na ulicy. Powód nie mieści się w głowie
  6. Nie wszyscy Polacy zagłosują w II turze? Ministerstwo odnotowało wczoraj poważne problemy

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News