To była bardzo przykra wiadomość dla Polaków. 6 listopada zmarł wielki polski aktor Marek Frąckowiak. Znamy już przyczynę jego nagłej śmierci.

Cała Polska była zasmucona, kiedy w mediach podano, że Frąckowiak nie żyje. Miał 67 lat i do ostatnich dni życia był aktywny zawodowo. Dziś poznaliśmy przyczynę jego śmierci. Zmagał się ze straszliwą chorobą.

Miało być lepiej, ale…

Aktor od 2013 roku walczył z rakiem. Nowotwór zaatakował kręgosłup, udało się wyciąć guzy, ale niestety po jakimś czasie pojawiły się przerzuty i walka zaczęła się na nowo. Nie przeszkadzało mu to jednak w pracy i u kresu swojego życia zagrał jeszcze w filmie „Kamerdyner”. Obraz do kin wejdzie w przyszłym roku.

2017 rok był dla aktora bardzo trudno. Kłopoty zaczęły się wiosną. Frąckowiak trafił do szpitala, był niedokrwiony. Potrzebna była transfuzja krwi. Nie był w najlepszej formie, ale jak twierdziła jego żona Ewa Złotowska jego stan się poprawiał. Potem wydawało się, że będzie tylko lepiej. Niestety, stało się najgorsze i aktor przegrał walkę z rakiem.

Z tego go pamiętamy

Marek Frąckowiak był absolwentem Wydziału Aktorskiego łódzkiej PWSFTviT. W swojej karierze zagrał w ponad stu produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz użyczył głosu 92 animowanym postaciom. Był znany między innymi z produkcji: „Anatomia miłości”, „Pójdziesz ponad sadem”, „Alternatywy 4”, „C.K. Dezerterzy”, „Polskie drogi”, „07 zgłoś się”, „Psy”, „Ogniem i mieczem”, „Miodowe lata”, „Samo życie”, „Plebania”, „Pitbull”, „Ranczo” oraz „Popiełuszko. Wolność jest w nas”.

Źródło: tvn24.pl

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!

...

Zobacz również