Nie uwierzycie. Tożsamość żony Prokopa sprawi, że opadną Wam szczęki

Nie uwierzycie. Tożsamość żony Prokopa sprawi, że opadną Wam szczęki Źródło: fot. Youtube

Marcin Prokop jest stale obecny w polskiej telewizji, ale nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Dlatego na pewno zaskoczy was to, kim jest żona popularnego prezentera.

Marcin Prokop kiedyś żył w swoim pedantycznie uporządkowanym świecie. Potem poznał niesamowitą kobietę, która zmieniła jego światopogląd i otworzyła go na wiele nowych doświadczeń. Tą kobietą jest jego żona - Maria. - Moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek – mówi o swojej żonie Marcin Prokop. To dzięki niej prezenter ma odwagę spełniać swoje różnie marzenia. Warto zaznaczyć, że Maria jest kobietą bardzo otwartą i odważną. Studiowała w Stanach Zjednoczonych. Gdy wróciła z nich do Polski pozostała w niej typowa dla Amerykanów spontaniczność. Po imprezie, na której poznała Marcina Prokopa - sama dała mu do zrozumienia, że jej się podoba.

Marcin Prokop wciąż jest zakochany w żonie

Od tego momentu minęły 3 lata, a para doczekała się córeczki Zosi. Ze ślubem, również podobnie jak na zachodzie, parze się nie spieszyło. Pobrali się dopiero w 2011 roku podczas wakacji w Portugalii. Uroczystość była pozbawiona blasku fleszy i zainteresowania mediów - towarzyszyli im tylko najbliżsi. To nietypowa, jak na to środowisko, para. - Dla Marcina ważne jest, żeby to Maria dobrze go rozumiała. Opinia innych i tak go nie interesuje – twierdzi znajoma Prokopa. Widać, ze para jest ze sobą szczęśliwa. Próżno szukać jakichkolwiek pogłosek czy plotek o tym, ze Marcin ma inną. Są sobie wierni. To właśnie Maria kibicowała mu, gdy postanowił samotnie pojechać do USA i zupełnie sam przejechać amerykańskie wybrzeże Fordem Mustangiem. Była wtedy z niego dumna. – Mogę tylko współczuć tym, którzy wolą mieć w domu muzeum geologiczne niż żywego faceta. W końcu dużo wyrozumiałości potrzeba do kanapowych skamielin, których jedyną życiową pasją jest pilot od telewizora oraz puszka browaru – komentował tę sprawę Prokop. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Tragedia Katarzyny Dowbor. Wybiegła na przystanek, nie mogła przestać płakać
  2. Protestujący w Sejmie mają dość! Wzywają do obalenia PiS
  3. Duda rozsadzi więziennictwo? Będzie MASOWA AMNESTIA
  4. Media odkryły, co robił Duda w weekend. Są zdjęcia
  5. Rząd uruchamia nowy program! 25 000 PLUS
Źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu