Tragiczny wypadek był jak wyrok, paraliż objął znaczną część ciała. Marcin Prokop zdecydował się ruszyć z pomocą

Tragiczny wypadek był jak wyrok, paraliż objął znaczną część ciała. Marcin Prokop zdecydował się ruszyć z pomocą Źródło: TRICOLORS/East News

Marcin Prokop postanowił wyciągnąć pomocną dłoń do swojej koleżanki. Lubiany prezenter zdecydował nie zostawiać jej w potrzebie. Tragiczny przed laty wypadek doprowadził do paraliżu znacznej części ciała artystki. Na szczęście w ciężkich chwilach może liczyć na wsparcie.

Marcin Prokop dał się poznać jako sympatyczny prowadzący wiele programów rozrywkowych w stacji TVN. Jak się okazuje, poza kamerami także zyskuje uznanie. Niedawno podjął decyzję, by pomóc jednej z polskich artystek. 

Marcin Prokop pomoże Monice Kuszyńskiej 

Monika Kuszyńska tak jak inni artyści w Polsce podczas pandemii koronawirusa znalazła się w ciężkiej sytuacji finansowej. Zakaz organizowania koncertów sprawił, że zabrakło jej źródła stałego dochodu. Co więcej, wszystkie oszczędności szybko się rozeszły, gdy opłacała rehabilitacje. 

- Prezenter "Dzień dobry TVN" zatrudnił Monikę w swojej agencji mówców motywacyjnych Power Speech, gdzie będzie prowadziła wykłady. Podczas spotkań opowie o tym, jaką przeszła drogę do odzyskania sensu życia po wypadku, w którym straciła władzę w nogach i od tego czasu jeździ na wózku inwalidzkim - wyjawiła znajoma wokalistki w rozmowie z "Na żywo".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marcin Prokop znalazł idealną osobę na to stanowisko? 

Przypomnijmy, 14 lat temu Monika Kuszyńska miała wypadek samochodowy. Piosenkarka ledwo przeżyła, a po długim pobycie w szpitalu, okazało się, że nie będzie mogła chodzić. Ciężkie wydarzenia całkowicie załamały Kuszyńską, lata minęły, nim wyleczyła się z głębokiej depresji. 

Kuszyńska od kilku lat opowiada o traumie, którą przeżyła. Wokalistka zdradziła wiele o wypadku i tym, co działo się po nim. Robi to, bo wierzy, że dzięki temu może pomóc innym osobom, które znalazły się w ciężkiej sytuacji podobnej do tego, co przeszła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu

3. Wyścig trwa. Pierwsze dawki polskiego leku mają powstać już niebawem

- Po każdym koncercie ludzie do mnie przychodzą i mówią, że ładnie śpiewam, ale jeszcze lepsze jest to, co opowiadam o swoich przeżyciach. Kiedy sama byłam zdołowana, dużo dawało mi, gdy ktoś swoim życiem pokazywał mi, że można i że warto - wyznała niedawno w wywiadzie. Marcin Prokop z pewnością znalazł idealną osobę, która poprowadzi wykłady i spotkania motywacyjne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Dramatyczna wiadomość z samego rana. 25-letnia gwiazda zmarła w swoim mieszkaniu, popełniła samobójstwo
  3. Rząd wprowadzi ogromne zmiany. Obostrzenia w niektórych regionach, wielokrotnie wyższe kary
  4. Szykuje się rewolucja w 500 plus. Rodzice nie będą mogli wydawać pieniędzy w dowolny sposób
  5. W weekend pili skażony alkohol. Nie żyje prawie 100 osób
  6. Dramat uwielbianego gwiazdora, jego żona straciła dziecko. Nie po raz pierwszy
  7. Stało się, nasi sąsiedzi wprowadzają kwarantannę dla Polaków. I bezkompromisowe warunki
  8. Trzy kapitalne triki na cudownie chrupiące placki ziemniaczane. Ich smak jest przepyszny, niezapomniany, obłędny
  9. Prokop złożył Monice Kuszyńskiej nieprawdopodobną propozycję. Sparaliżowana gwiazda nie spodziewała się podobnych słów

Źródło: Pomponik.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News