Wygrał "Must be the Music", teraz wygra amerykański "Mam Talent"? Młody Polak rzucił wszystkich na kolana

Wygrał "Must be the Music", teraz wygra amerykański "Mam Talent"? Młody Polak rzucił wszystkich na kolana

Marcin Patrzałek jest prawdziwym weteranem programów typu talent-show. Na swoim koncie ma już zwycięstwo w "Must be the music", a teraz podbija scenę amerykańskiego "Mam talent".

Marcin Patrzałek ma jedynie 18 lat, a jego talent zachwyca widzów na całym świecie. Nastolatek swoje pierwsze kroki postawił w wieku 14 lat i już wtedy wprawił wszystkich w osłupienie. Jego umiejętności gry na gitarze wydają się z innej planety. Marcin zajął pierwsze miejsce w "Must be the music", ale na tym nie poprzestał.

Jego kolejnym przystankiem był włoski program "Tu Si Que Vales", w którym również zwyciężył. Teraz podbija amerykańską scenę "Mam talent", a po jego występie zarówno jurorzy, jak i cała widownia wstała z miejsc. To po prostu trzeba zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć, aby zrozumieć.

Marcin Patrzałek może wygrać amerykański "Mam talent"

Często oglądając różne talent-show można zobaczyć osoby wychodzące na scenę z gitarą w ręku. Jednak trzonem ich występu nie jest muzyka, a śpiew. Gra na gitarze to jedynie dodatek do ich wokalu, a często sama gra na instrumencie nie wyróżnia się na tle tego, co możemy usłyszeć, np. na imprezach przy ognisku, ale nie w tym wypadku.

Przede wszystkim Marcin Patrzałek nie śpiewa i nie jest to mu do niczego potrzebne. 18-latek jest prawdziwym wirtuozem swojego instrumentu i nawet sam Simon Cowell, który uchodzi za najsurowszego z jurorów, był pod ogromnym wrażeniem umiejętności utalentowanego Polaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ty zademonstrowałeś, po co ten instrument stworzono. To było wspaniałe - stwierdził.

Oczywiście werdykt jurorów mógł być tylko jeden, czyli 4 razy tak. Co więcej, podczas swojego drugiego występu w konkursie Marcin usłyszał od Julianne Hough, że może wygrać cały program, co byłoby naprawdę niesamowite.

18-latek w swoją grę wkłada całe serce i nie boi się łączyć podczas występów muzyki klasycznej z nowszymi kawałkami, co przy jego umiejętnościach daje niesamowity wręcz efekt. Czasami wręcz ciężko nadążyć oczami za ruchem jego rąk, ponieważ Marcin nie tylko uderza w struny, ale również i w samo pudło rezonansowe w takim tempie, że momentami występ wydaje się wręcz nierealny. Bez wątpienia jeszcze nie raz usłyszymy o tym młodym człowieku.

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  4. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  5. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"

 

źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu