Informacje o żonie Marcina Dańca ścinają z nóg. Dziennikarze dotarli do kulis małżeństwa gwiazdora

Informacje o żonie Marcina Dańca ścinają z nóg. Dziennikarze dotarli do kulis małżeństwa gwiazdora Źródło: Wikimedia Commons/Ja Fryta

Marcin Daniec od wielu lat zajmuje się kabaretem, co przysporzyło mu nie lada popularności. Dziennikarzom udało się dotrzeć do kulis jego związku z młodszą o 20 lat partnerką.

Marcin Daniec ślub wziął już 18 lat temu. 62-letni kabareciarz to prawdziwy szczęściarz, jego żona jest młodsza od niego o 20 lat i, jak sam zaznacza, nie jest z nim ze względu na jego popularność. 

Marcin Daniec ma o 20 lat młodszą żonę. Zaskakujące szczegóły jego związku

Kabareciarz oraz jego żona Dominika Grobelska wychowują 12-letnią córkę Wiktorię, bo pierwszej córki Marcina Dańca wychowywać już raczej nie trzeba - wszak Karolina ma już prawie 40 lat. Dziecko jeszcze bardziej zacieśniło więzy pomiędzy Dominiką i Marcinem.

Para niedawno świętowała 18. rocznicę ślubu, w związku z czym wybrała się na Majorkę. Nie tak dawno Marcina Dańca zapytano w wywiadzie o szczegóły jego związku. Okazało się, że Dominika zrobiła satyrykowi niemały bałagan w głowie.

- Jestem klasycznym "pantoflarzem", głaszczę po główce, całuję po dłoniach, nie kłócę się, nie narzucam, rozpieszczam, jak mogę [...] Jestem mężem i ojcem. Świadomie to pielęgnuję - opowiadał Marcin Daniec.

Internauci komentują związek Marcina Dańca

Taka sytuacja nie mogła przejść bez echa, w końcu związki z taką różnicą wieku często są dyskutowane w społeczeństwie. Okazuje się jednak, że tak ciepła postać, jak Marcin Daniec ma spore grono fanów, które wspierają jego życiowe decyzje. Choć nie brakuje słów krytyki, to wiele osób z sympatią wyraża się o kabareciarzu.

- Panie Marcinie, jest Pan wspaniałym człowiekiem. Spotkałam Państwa na Krecie i widziałam, jak rozpieszczał Pan swoje Damy. Pozdrawiam i życzę szczęścia - pisała internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Fajny z niego gość, lubię jego występy, jest zabawny i inteligentny. Powodzenia i wszelakiej pomyślności i szczęścia życzę - czytamy dalej.

- No raczej musi się starać i rozpieszczać, jak wziął sobie młódkę ;) Oczywiście życzę im szczęścia, bo czemu nie - pisał inny użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył, ksiądz oparł się o ołtarz
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Ten rok to wyjątkowy czas dla Marcina Dańca. Kabareciarz nie tylko obchodził 18. rocznicę ślubu, ale czeka go także inna ważna ceremonia. 17 listopada w krakowskim Audytorium Maximum zaliczy jubileuszowy występ, w którym będzie świętował 40-lecie obecności na scenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 zł
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News