U Gesslera miało być bajecznie, zakończyło się wielką wpadką. Olbrzymia wtopa na urodzinach Marceliny Zawadzkiej

U Gesslera miało być bajecznie, zakończyło się wielką wpadką. Olbrzymia wtopa na urodzinach Marceliny Zawadzkiej Źródło: .

Marcelina Zawadzka obchodziła ostatnio swoje urodziny. Przyjęcie w restauracji Gessler było przygotowane z wielkim rozmachem, nikt nie mógł się spodziewać, że zakończy się wielką wpadką. Olbrzymia wtopa nie popsuła jednak zabawy.

Marcelina Zawadzka jest jedną z ulubionych gwiazd występujących w polskiej telewizji. Piękna blondynka od wielu lat związana jest ze stacją TVP, gdzie prowadzi wszelkiego rodzaju programy, w tym "Pytanie na śniadanie" czy "Bake off". Niedawno gwiazda obchodziła swoje 31. urodziny. 

Marcelina Zawadzka obchodziła 31. urodziny. Relacja z przyjęcia

Urodziny są okazją do świętowania w kręgu znajomych i rodziny. W tym roku swoje 31. urodziny obchodziła Marcelina Zawadzka, która z tej okazji miała urządzone małe przyjęcie dla najbliższych w restauracji Ćma, prowadzonej przez Mateusza Gesslera. 

Na miejscu byli już obecni przyjaciele, a niebawem miała pojawić się gwiazda wieczoru. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, na sali były balony, szampan i tort. Niestety, kiedy wydawało się, że wszystko musi pójść zgodnie z planem, wtedy na ziemi wylądowało ciasto przygotowane dla jubilatki. Marcelina Zawadzka, widząc to, co się wydarzyło, natychmiast zareagowała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marcelina Zawadzka zaskoczyła wszystkich gości

Marcelina Zawadzka w ogóle się nie przejęła faktem, że jej urodzinowy tort wylądował na ziemi i zaskoczyła wszystkie zebrane na sali osoby. Gwiazda zdmuchnęła świeczki, które trzymane były w rękach gości, po czym schyliła się i skosztowała tortu z podłogi. Zjadła bitą śmietanę, co zostało uwiecznione na nagraniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało
2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

Fani są rozbawieni zachowaniem gwiazdy. Pod zdjęciami i nagraniem zamieszczonymi w mediach społecznościowych pojawiło się wiele ciepłych słów. Internauci nie tylko złożyli życzenia, ale także komentowali, jak ładnie Marcelina Zawadzka wyglądała podczas swoich urodzin. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News