Marcelina Zawadzka zdjęcie
Instagram marcelina_zawadzka
Joanna Szwalikowska - 10 Listopada 2020

Fani są przerażeni. Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie, po którym wstrzymali oddech

Marcelina Zawadzka jest jedną z gwiazd, które bardzo często i chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Tym razem jednak gwiazda podzieliła się zdjęcie, które wzbudziło niepokój fanów.

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywną użytkowniczką w mediach społecznościowych. Na jej koncie na Instagramie zebrało się już pokaźne grono fanów. W ostatnim czasie gwiazda opublikowała na swoim koncie zdjęcie opatrzone długim wpisem. Fani bardzo zaniepokoili się tym nietypowym postem, w związku z czym w komentarzach zaroiło się od pytań o jej stan zdrowia.

Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówMamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówCzytaj dalej

Marcelina Zawadzka opublikowała nietypowe zdjęcie. Fani zaniepokojeni

Kilka ostatnich miesięcy z pewnością nie należały do najłatwiejszych dla Marceliny Zawadzkiej. Z początkiem lipca pojawiły się bowiem w sieci informacje dotyczące tego, że należy ona do grona osób oskarżonych w tzw. aferze vatowskiej.

Gwiazda miała usłyszeć zarzuty oszust finansowych, fałszerstwa faktur, a także prania brudnych pieniędzy. Prezenterka początkowo przyznała się do dwóch pierwszych czynów, po czym w sieci opublikowała oświadczenie, w którym miała odciąć w procederze przestępczym.

Od pewnego czasu celebrytka nie jest już również prowadzącą "Pytania na śniadanie", nad czym ubolewają jej fani. W rozmowie z "Plejadą" zapowiedziała jednak, że wróci do telewizji, gdy tylko zdoła uporządkować wszystkie swoje sprawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Powiedziałam w czerwcu szefostwu, że potrzebuję chwili na uporządkowanie swoich prywatnych spraw, aby nie rzutowały na program, który uwielbiam i którego jestem częścią od lat. Umówiliśmy się, że zaraz po wyjaśnieniu i zakończeniu tych spraw wrócę do prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". To kwestia czasu - mówiła "Plejadzie".

Marcelina Zawadzka zniknęła ze śniadaniówki, w związku z czym u boku Tomasza Wolnego pojawiła się nowa prowadząca, Małgorzata Opczowska. Jej debiut nie należał jednak do najbardziej udanych, zdaniem fanów Marceliny, którzy nieustannie dopytują o jej powrót.

Zawadzka kontynuuje jednak swoją działalność w mediach społecznościowych, regularnie publikując tam wpisy. W ostatnim czasie fani jednak zauważyli, że z celebrytką dzieje się coś niepokojącego. Ich zdaniem, modelka na różne sposoby usiłuj pokazać swój smutek. W swoim najnowszym wpisie umieściła kilka smutnych portretów opatrzonych fragmentem piosenki Anny German pod tytułem "Człowieczy los".

- Człowieczy los nie jest bajką, ani snem./Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem/Człowieczy los niesie z sobą, żal i łzy./Pomimo to można los zmienić w dobry, lub zły./Uśmiechaj się, Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj,/Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz - cytowała Marcelina Zawadzka.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wybitny polski aktor. Zagrał słynną rolę w "Vabanku"

2. Piotr Bałtroczyk o Edycie Górniak: ”Ma jedno tylko dziecko, co daje nadzieję, że geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą”

3. Najczęstszy objaw Covid-19. Ma go nawet 70% zakażonych, bardzo przykre

Fani bardzo zaniepokoili się jej wpisem i zaczęli ją pocieszać w komentarzach, dopytując jednocześnie, czy wszystko z nią w porządku oraz czy wpis wynika może ze specyficznego klimatu sesji zdjęciowej.

- W życiu różnie bywa... Ciebie wolę z uśmiechem i gamą kolorów radosnych... W czarno-białych jesteś smutna i nad wyraz poważna… Życzę wiele radosnych chwil - pocieszali Marcelinę Zawadzką internauci.

Marcelina Zawadzka zdjęcie

Źródło: Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ranny szczeniak leżał wśród sterty śmieci. Reakcja przechodniów jest porażająca, aż brakuje słów
  2. Narzeczona Artura Szpilki całkiem nago. Pikantne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Koniec marzeń o powrocie na Księżyc? Joe Biden ma inne priorytety
  7. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plejada, Super Express, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News