Motyw potrójnej zbrodni ścina z nóg. Przełomowe wyznanie 18-letniego Marcela

Motyw potrójnej zbrodni ścina z nóg. Przełomowe wyznanie 18-letniego Marcela Źródło: .

Marcel C. w końcu wyznał, czym kierował się w swoich potwornych czynach. O brutalnym morderstwie nadal mówi cała Polska, a najnowsze doniesienia w tej sprawie zwyczajnie odbierają mowę.

Marcel C. dopuścił się możliwie najgorszego czynu. Opinia publiczna wstrzymała oddech, gdy do mediów trafiły informacje o mrożącej krew w żyłach tragedii. Choć śledztwo wszczęto natychmiast, a 18-latek przyznał się do winy, przez pewien czas nie było pewne, co według niego było powodem do zamordowania najbliższych. Teraz już wiadomo. 

Marcel C. w końcu ujawnił motyw zbrodni. Informacje ścinają z nóg 

Nastoletni Marcel C. w końcu ujawnił, dlaczego zabił swoich rodziców i młodszego brata. Przypominamy, że chłopak najpierw dopuścił się okropnej zbrodni przy pomocy siekiery, a po zakopaniu narzędzia zbrodni i splamionych krwią ubrań zadzwonił na policję wyjawiając, że nieznajomy mężczyzna pojawił się w jego domu i zabił jego najbliższych. Gdy tylko służby zjawiły się na miejscu przyznał jednak, że to on jest wszystkiemu winny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wstępnych teorii o motywie zbrodni pojawiło się kilka, ale w pierwszej fazie śledztwa eksperci nie stawiali na czele żadnej z nich. Nieoficjalnie mówiono, że chłopak miał regularnie wdawać się w konflikt z rodzicami, bowiem ci zabraniali mu grać w gry komputerowe, od czego z kolei miał być uzależniony. 

Choć z uwagi na dobro prowadzonego dochodzenia śledczy nie chcą ujawniać zbyt wielu szczegółów media donoszą, jakoby nastolatek potwierdził, że w morderstwie kierował się złymi relacjami z bliskimi. Miał wyjawić ponoć, że dla rodziców najważniejszy był jego młodszy brat, co może nasuwać odpowiedź na pytanie, dlaczego zabił i jego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Małgorzaty Braunek zachwyca urodą. Niewiele osób wie, czym się zajmuje

2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Wiadomo, że Marcel C. usłyszał 3 zarzuty zabójstwa ze szczególnym, za które grozi mu dożywocie. Do czasu finalnego procesu nastolatek przebywa w areszcie, a służby w tym czasie zbierają materiał dowodowy i przesłuchują kolejnych bliskich chłopaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Źródło: radio zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News