"Manipulacja roku". PiS wydał film, w Internecie wrze

"Manipulacja roku". PiS wydał film, w Internecie wrze Źródło: screen: Twitter

Dziś obchodzimy 550-lecie parlamentaryzmu w Polsce. PiS zdecydował się świętować rocznicę na Zgromadzeniu Narodowym w namiocie za milion złotych, co oburzyło internautów. Teraz na dodatek "ośmieszyli nasz kraj przed całym światem" - film zamieszczony przez nich w Internecie wywołał prawdziwą burzę.

Choć sama rocznica mogłaby wydawać się powodem do świętowania, to obecna sytuacja w Polsce nie napawa optymizmem. Przed politykami PiS stawia się wiele zarzutów - między innymi łamanie konstytucji i niszczenie idei parlamentaryzmu. Sam rząd nie bierze jednak tych słów do siebie i bez oporów świętuje 550-lecie funkcjonowania Sejmu, wydając na jego uczczenie grube miliony. Najpierw namiot, teraz film - jak się okazuje, niezbyt dobrze wykonany. Internauci nie pozostawiają wątpliwości: to może ośmieszyć nasz kraj na arenie międzynarodowej!

PiS wydaje film na rocznicę - internauci nie mogą powstrzymać złości

Film miał wspominań najistotniejsze wydarzenia z ponad pięciowiekowej historii parlamentaryzmu. Internauci twierdzą jednak, że... wygląda jak zrobiony przez dziecko w podstawówce! - Jakość tego filmu jest tak samo niska, jak jakość pisowskiego parlamentaryzmu. Kto wykonał to "cudo" co wygląda jak power point? Ile kosztował ten filmik? - pyta internauta. Obywatele podejrzewają, że na produkcję po raz kolejny poszły duże pieniądze. Dwuminutowy film określany jest także mianem "ogromnej manipulacji" - To całe 550 lat? A takie postaci jak: Maciej Rataj, Ignacy Daszyński, Maciej Płażyński, Andrzej Stelmachowski. Liczy się tylko Marek Kuchciński? Trochę wstyd? Wiem, że nie. Tak macie - zarzuca komentujący. - Szkoda, że nie daliście ujęć z głosowania w sali kolumnowej albo chociaż barierek przed Sejmem. One najlepiej oddają charakter VIII kadencji - wspomina kolejny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera na szczycie NATO! Trump uderzył Tuska, ten mu oddał (VIDEO)
  2. W Rosji pobito polskiego dyplomatę! Niebezpieczna sytuacja w samolocie
  3. Tajemnicza tragedia. 27-letni Polak wypadł przez okno, matkę znaleziono martwą
  4. Prawdziwa makabra! W jej domu odkryto stos martwych zwierząt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News