Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć

Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć Źródło: pixabay.com Gadini

W mediach pojawiły się doniesienia, że kanał Mango 24 zakończy nadawanie. Stacja przez kilkanaście lat prezentowała Polakom oferty, które kusiły swoimi cenami. Wielu z nich było zadowolonych z otrzymywanych produktów. Niestety, to już koniec zakupów za pośrednictwem stacji telewizyjnej.

To koniec Mango 24 - abonenci jednej z łódzkich kablówek jako pierwsi zaczęli być uprzedzani o tym, że stacja zniknie z oferty. Niestety, dobrze wszystkim znany kanał, przechodzi do historii.

Kanał zakupowy Mango 24 zakończy nadawanie

Portal Press opublikował dziś informację, z której jasno wynika, że Mango 24 kończy nadawanie. Już od pewnego czasu abonenci łódzkiej sieci kablowej Toya otrzymują informację o tym, że od 1 sierpnia kanał zniknie z oferty. W uzasadnieniu mogli przeczytać, że dzieje się tak "w związku z zakończeniem emisji programu przez nadawcę".

Zakupy za pośrednictwem Mango 24 można było robić telefonicznie od 2002 roku. Stacja utrzymała się więc przez ponad 18 lat. W 2007 roku spółka Mango Media, która była wydawcą kanału, została przejęta przez TVN za niebagatelną sumę 13 mln euro. 10 lat później spółka znów została sprzedana, tym razem kupiło ją Studio Moderna Polska, które posiada też podobne kanały o tematyce zakupowej w Rosji, Ukrainie i Rumunii.

Stacja znika, strona internetowa zostaje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób na pewno pamięta kilkugodzinne bloki Telezakupów Mango. Dzięki swojej bogatej ofercie stacja Mango 24 stała się najpopularniejszą na rynku. Prezentacje produktów były emitowane przez całą dobę, dlatego nawet w nocy można było znaleźć interesującą ofertę. Jak udało się dowiedzieć mediom, chociaż Mango 24 kończy nadawanie, to nadal można zrobić zakupy za pomocą ich strony internetowej lub w punkcie, a bloki reklamowe będą wyświetlane na innych stacjach.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkanaście pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Torturowały dzieci w przedszkolu. Teraz spotka je kara

Sprawozdania złożone w Krajowym Rejestrze Sądowym wskazują na to, że 2 lata temu spółka Mango Media odnotowała aż 17,3 mln zł przychodu. Z kolei w 2017 roku było to aż 64 mln przychodu. Straty w 2018 roku wyniosły 3,1 mln zł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Tak mieszka Adam Małysz. Posiadłość byłego skoczka zapiera dech w piersiach, każdy chciałby w niej zamieszkać
  3. Rada Ministrów już potwierdziła, od dziś obowiązuje duża zmiana. Dotyczy wszystkich Polaków, większość mocno się zdziwi
  4. Podejrzewali, że w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Zainstalowali ukryte kamery, nagranie wywołuje ciarki na plecach
  5. Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej poszkodowany jest mały Henio
  6. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa

Źródło: Press

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News