Wystosowano pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Mogą cię srogo ukarać za nieposłuszeństwo

Wystosowano pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Mogą cię srogo ukarać za nieposłuszeństwo Źródło: Pixabay/Nemo_Jo

Pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków - surowy mandat dla osób, które nie będą przestrzegały zasad. Dla własnego bezpieczeństwa każdy powinien zapoznać się z tym ważnym komunikatem. Trzeba się pilnować, nieposłuszni zostaną srogo ukarani.

Surowy mandat dla nieposłusznych turystów - ogłosiła Dyrekcja Bieszczadzkiego Parku Narodowego w sprawie nowych, wytyczonych szlaków. Dla własnego bezpieczeństwa oraz z szacunku do przyrody turyści powinni nie schodzić z wyznaczonych tras, w przeciwnym razie zostaną ukarani.

Surowy mandat dla nieposłusznych turystów - ostrzeżenie dla wszystkich Polaków

Bieszczadzki Park Narodowy na swojej stronie internetowej zwrócił się z prośbą do turystów, by zwracali uwagę na oznakowania oraz tablice informacyjne, które będą graficzną wykładnią prawa, które obowiązuje w parku. Ostrzega również, że osoby, które nie będą się stosowały do zasad, zostaną ukarane. 

Dotychczas osoby, które nie przestrzegały zasad i schodziły z wyznaczonych szlaków, były pouczane. Ze względu na to, że wielu turystów naraża siebie i porusza się po zamkniętym szlaku, ustanowiono karę w postaci mandatu za nieprzestrzeganie zasad. Straż Parku będzie karała nieposłusznych turystów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Jeśli jest zmiana przebiegu szlaków prosimy uszanujcie to! - czytamy w komunikacie dyrekcji parku. Przypomniano również o otwarciu nowego szlaku, na którym funkcjonować będą bacówki, będąca małą namiastką schroniska, które obecnie jest w przebudowie. Można tam odpocząć oraz napić się kawy i herbaty.

- Czekamy na rozpoczęcie wypasu. Wrócimy do dawnego układu szlaków, jak tylko skończy się remont. Prosimy o cierpliwość i wzajemny szacunek - zapewnia Bieszczadzki Park Narodowy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niebawem zapukają do drzwi milionów Polaków i zadadzą pytania. Lepiej być przygotowanym

2. Powszechne objawy, których nigdy nie wolno lekceważyć. Mogą oznaczać bardzo groźne choroby

- Szlak na Dział jest łatwiejszy niż ten na Połoninę Wetlińską. Widoki są równie piękne - poinformowano, zapewniając, że nie wszystkie szlaki w parku są zatłoczone. W komunikacie pojawiła się również prośba do turystów, by zwracali oni uwagę na ograniczoną ilość miejsc na parkingach. Parkowanie na poboczu drogi jest działaniem nielegalnym, które zapewne skończy się interwencją policji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmarne informacje podane przez media. Nie żyje znany polski bramkarz, kibice kojarzyli go z polskich boisk
  2. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  3. Wybuch na parkingu pod marketem w polskim mieście. Są ofiary i ogromne zniszczenia
  4. Wystosowano pilne ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Mogą cię srogo ukarać za nieposłuszeństwo
  5. Na pogrzebie ukradkiem włożyli pewien przedmiot do trumny zmarłego. Tak „podziękowali” mu za rzeczy, które zrobił
  6. Kim jest partner Kingi Dudy? Córka prezydenta nie chwali się swoją miłością, już wiadomo, dlaczego

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News