Mandaryna wcześniej milczała. Teraz wywleka brudy męża

Mandaryna wcześniej milczała. Teraz wywleka brudy męża Źródło: fot. Youtube

Kiedy Mandaryna i Michał Wiśniewski się rozwiedli, wszyscy czekali na to, aż rozpocznie się publiczne pranie brudów. Wtedy jednak było dość spokojnie, dopiero teraz kobieta zdecydowała się na ujawnienie kulis ich wspólnego życia.

Kiedy Mandaryna i Michał Wiśniewski brali ślub, byli u szczytu sławy. Bajkową ceremonię na żywo oglądała cała Polska, dla rodaków byli oni jak książę i księżniczka naszego show-biznesu. Sielanka jednak się skończyła i para zdecydowała się na rozwód.

Wiśniewski może jej tego nie wybaczyć

Wcześniej z ust Mandaryny nie padało zbyt wiele słów na temat swojego zakończonego małżeństwa. Być może dlatego, że Michał Wiśniewski jest ojcem dwójki jej dzieci - Xaviera i Fabienne. Jednak po latach była piosenkarka zdecydowała się na wyznanie. Ujawniła, jak uzależnienie Wiśniewskiego wpłynęło na ich życie. - W jego uzależnieniach nie odnalazłam się. Obroniłam siebie. To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo. Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby siekiera jest w plecaku, schowana - opowiadała w programie "Taniec życia". Wygląda więc na to, że między nimi było naprawdę źle, a bajkowy ślub był jedynie początkiem małżeństwa, które skończyło się w kłótniach i bólu. To przez alkoholizm Michała, do którego sam wielokrotnie się przyznawał, Marta postanowiła się z nim rozejść. Niedługo później gwiazdor ożenił się z koleżanką z zespołu "Ich Troje" Anną Świątczak, z którą również po jakimś czasie się rozwiódł. Aktualnie wydaje się, że Wiśniewski odnalazł szczęście przy boku Dominiki Tajner, córki Apoloniusza Tajnera. Pytanie, czy tym razem znowu nie zakończy się to rozwodem? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające informacje o gwiazdorze Klanu. Prowadzi batalię z siostrą zmarłej żony
  2. Chcesz mieć Hollywoodzki uśmiech? Mamy sposób na białe i zdrowe zęby
  3. Wiśniewski szczerze o swoim dramacie. On stoi za jego upadkiem
  4. Tragiczny wypadek! Piękna gwiazda zginęła w męczarniach
  5. Odkryli erotyczny sekret kariery Rozenek. To dlatego producenci ją „uwielbiają”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News