Nie uwierzycie, ile lat ma już Mandaryna. Tak wyglądała jej metamorfoza

Nie uwierzycie, ile lat ma już Mandaryna. Tak wyglądała jej metamorfoza Źródło: fot. youtube.com/Plejada

Mandaryna pochwaliła się na Instagramie wyjątkową rocznicą. Piosenkarka postanowiła wykorzystać okazję do świętowania swoich urodzin. Do zdjęcia gwiazda dołączyła fotografię z dzieciństwa. Fani nie kryją zdziwienia metamorfozą piosenkarki.

Choć Mandaryna nie nawiązuje dziś do muzycznej aktywności sprzed ponad dekady, to wciąż uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Piosenkarka wydała w swojej karierze trzy europopowe płyty, ale prawdziwą sławę przyniosło jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim

Mandaryna świętuje urodziny. Refleksje i zdjęcie z młodości zachwycają fanów

Teraz Mandaryna pojawia się w mediach okazjonalnie i znów dała o sobie znać. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie ważnym wydarzeniem ze swojego życia.

Piosenkarka obwieściła fanom, że świętuje 41 urodziny! Mandaryna zdobyła się na dłuższą refleksję nad pierwszym rokiem po "czterdziestce". 

- Uśmiecham się do swoich 41 lat. Hmmm, w sumie myślałam, że zawsze będę miała 30 - zaczęła swój wpis tancerka.

W dalszej części gwiazda zaznacza, że nie rezygnuje z młodzieńczej, nieco szaleńczej "ikry". Wspomina, że z wiekiem coraz ważniejsza jest dla niej "spokojna przystań".

- Skoro jednak czas się nie zatrzymał, dopłynęłam do 41... Była to bardzo ciekawa, pełna wzburzonych fal (często morskich bałwanów), ale również przyjemnie spokojna podróż. Nie, żebym już nie chciała dalej płynąć. Mam wielki apetyt na kolejne wyzwania i przygody. Lubię siebie dojrzałą, świadomą swoich zalet (wad nie pamiętam, patrząc na PESEL mam prawo) - napisała Mandaryna.

Podkreśla z dumą, że jest już w wieku, gdy "nie musi, a może". Jest dumna ze swoich dzieci. Nawiązała też do zdjęcia małej dziewczynki, które zestawiła z jedną z ostatnich fotografii.

- Mogę cieszyć się z mnóstwa zrealizowanych marzeń i pomysłów będących jeszcze w poczekalni. Mogę ze wzruszeniem patrzeć na zdjęcie małej dziewczynki, która zawsze chciała śpiewać i tańczyć, którą mama zaprowadziła na przesłuchanie do dziecięcego zespołu - napisała, podkreślając szczególny sentyment do tanecznej pasji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mogę spojrzeć w lustro i uśmiechnąć się do kobiety szczęśliwej, która żyje tu i teraz, która może wtulić się w ramiona swojego mężczyzny i czuć luksus bycia sobą - zauważyła w swoim wzruszającym wpisie.

Fani cieszą się z aktywności gwiazdy. Ślą życzenia i wyrazy uznania. 

- Cieszę się ogromnie czytając te słowa od Pani. Cieszę się, że wszystko ok i niech będzie tak już zawsze. Wszystkiego dobrego - napisała fanka Mandaryny, chwaląc się kilkunastoma spotkaniami z piosenkarką.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

źródło: Instagram

 

Następny artykuł