Mandaryna zanika, jest z nią tragicznie. Straszna choroba niszczy jej życie

Mandaryna zanika, jest z nią tragicznie. Straszna choroba niszczy jej życie Źródło: fot. Youtube

Kiedyś Mandaryna była u szczytu sławy, wszyscy nucili jej piosenki i oglądali teledyski. Niestety, teraz u byłej piosenkarki nie jest najlepiej. Straszna choroba niszczy jej życie.

Mandaryna podczas drugiej ciąży ze swoją córką Fabienne, dowiedziała się, że ma cukrzycę ciążową. Chociaż choroba ustąpiła po porodzie, to okazało się, że artystka cierpi na cukrzycę typu I. To bardzo groźna choroba, która potrafi cierpiącym na nią ludziom znacząco uprzykrzyć życie. Chorzy muszą się bardzo pilnować, żeby sobie znacząco nie zaszkodzić. Do tego walczą z wieloma innymi chorobami, które cukrzyca za sobą pociąga. Bywają dni, kiedy piosenkarka nie czuje się na siłach, by normalnie funkcjonować. Wówczas wygląda jak cień własnej siebie. Choroba drastycznie odbiła się na jej formie psychicznej i fizycznej.

Mandaryna walczy z chorobą

Choroba sprawia, że włosy celebrytki wychodzą wręcz garściami. Gdyby nie sztuczne włosy, na jej głowie znajdowałyby się łyse placki. Włosy są jednak bardzo ważnym elementem wyglądu dla każdej kobiety. Ich brak znacznie może obniżyć poczucie własnej wartości. Mandaryna sama o sobie mówiła, że nie cierpi swojej choroby, ale również, że "nauczyła ją systematyczności, dbania o siebie, kontroli i planowania", a do tego, że "jeśli stosuje się do zasad higieny i diety, może robić wszystko". Mimo wszystko, z cukrzycą na pewno odpada zupełnie imprezowy styl życia. Cukrzyca w wielu trudniejszych przypadkach doprowadzić może nawet do zgonu lub ciężkich zabiegów. Jeśli chory dorobi się tzn. stopy cukrzycowej, może mu grozić nawet amputacja. Dla Mandaryny, która teraz ma swoje szkoły tańca i to właśnie jemu najbardziej się poświęciła, byłaby to prawdziwa tragedia. Choroba również poniekąd sprawiła, że artystka nie zdecydowała się na to, by mieć więcej dzieci. - Na dzień dzisiejszy ma dwoje cudownych dzieci i nie planuję kolejnych. Kocham te, które już mam. (...) Kolejna ciąża wiązałaby się w moim przypadku ze zbyt dużym ryzykiem. Lepiej nie kusić losu - mówiła Mandaryna. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sukienki, które musisz mieć w swojej szafie!
  2. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  3. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
  4. Szpak nie chce o tym mówić. Już dwa razy trafił do szpitala
  5. Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News