Córka Wiśniewskiego podjęła decyzję życia. Będzie drugą Mandaryną, nastolatka wyrasta na piękną kobietę

Córka Wiśniewskiego podjęła decyzję życia. Będzie drugą Mandaryną, nastolatka wyrasta na piękną kobietę Źródło: Instagram/marta.mandaryna

Mandaryna będzie miała swoją następczynie i to w postaci swojej własnej córki. Mama musi być dumna, że pociecha idzie w jej ślady. Teraz tylko trzeba czekać, aż zobaczymy jej pierwszy duży występ.

Mandaryna miała długą przerwę w działalności muzycznej, ale od 2018 roku wróciła do koncertowania. Mimo to trzeba pamiętać, że latka lecą i wokalistka może nie być w formie całą wieczność - zwłaszcza, że nie tylko śpiewa, ale i tańczy, co jest wyjątkowo męczące na scenie. Wygląda jednak na to, że na horyzoncie widać już potencjalną następczynię artystki. Zostanie nią jej własna córka - lepszej kandydatki Marta Wiśniewska nie mogłaby sobie wyobrazić.

Będzie nowa Mandaryna. Fabienne Wiśniewska idzie w ślady mamy

Po związku z Michałem Wiśniewskim 41-latce została dwójka dzieci - Xavier oraz Fabienne. Córka już od jakiegoś czasu pokazywała, że ma parcie na szkło. Pojawiła się razem z bratem w "Dzień Dobry TVN" oraz szokowała swoją niecodzienną fryzurą. Nie boi się też dawać sfotografować na ściance. Widać po niej, że ma zadatki na nie lada celebrytkę.

Patrząc na obecną historię jej edukacji, wygląda na to, że pójdzie w ślady swojej mamy. 16-latka startuje w zawodach tanecznych, w których zdobywa liczne nagrody. Nie tylko tańczy, ale i śpiewa, co mogło jej pozostać po ojcu, Michale. Jeszcze nie wiadomo, czy planuje łączyć ze sobą obie te sztuki podobnie jak matka, ale, jako że jest oswojona z mediami, to wielka kariera stoi przed nią otworem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na razie nie ma informacji na temat tego, kiedy odbędą się pierwsze próby studyjne czy koncertowe Fabienne Wiśniewskiej. Córka Mandaryny ma dopiero 16 lat i musi skupić się na szkole, jak i na swoim związku. Nastolatka nie ukrywa, że sporo czasu w jej życiu zajmuje jej chłopak, którym nie omieszkała się pochwalić na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  4. Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Fani nie wiedzą, co się stało
  5. Dom Michała Szpaka: Jak mieszka Michał Szpak? Nie uwierzycie!
  6. TVN informuje o najgłupszej śmierci świata. Przyprawia o mdłości, co 34-latek połknął przed zgonem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News