Mamy ZDJĘCIE ZAMACHOWCA z Londynu (FOTO)

Mamy ZDJĘCIE ZAMACHOWCA z Londynu (FOTO) Źródło:

Otrzymaliśmy potwierdzone zdjęcie, na którym widać zamachowca z Londynu w towarzystwie policji i służb medycznych. Jest to mężczyzna o śniadym kolorze skóry. 

Policja potwierdziła, że doszło do ataku terrorystycznego, ale nie podała motywów napastników, z których jeden został zastrzelony. Zamachowcy najpierw wjechali w tłum ludzi samochodem, a potem zaatakowali za pomocą długiego noża.

Robiliśmy zdjęcia Big Bena i wtedy zobaczyliśmy wszystkich tych ludzi biegnących w naszą stronę. Był tam na oko 40-letni Azjata, z bardzo długim nożem - mówili świadkowie.

Warto zaznaczyć, że sformułowanie "Azjata" w tym kontekście w języku angielskim bardziej odnosi się do Bliskiego Wschodu. Póki co wiele wskazuje na radykalny islamski terroryzm, ale nie jest to informacja potwierdzona.

Na fotografii widzimy śniadego mężczyznę z brodą. Według relacji, drugi napastnik miał biały kolor skóry. Policja właśnie go szuka, są doniesienia, że wskoczył do rzeki.

Rzecznik Scotland Yardu ogłosił, że służby nie zamierzają spekulować i nie będą na razie odpowiadać na pytania o motywy zbrodni.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News