Mamy film z monitoringu "Chmury". Atak na kibiców Ajaxu to był HORROR (VIDEO)

Mamy film z monitoringu "Chmury". Atak na kibiców Ajaxu to był HORROR (VIDEO) Źródło:

W nocy doszło do totalnej demolki warszawskiego klubu "Chmura" przez kibiców Legii Warszawa, którzy według relacji właścicieli zaatakowali lokal w związku z tym, iż w środku pili piwo fani Ajaxu Amsterdam. 

Wczoraj informowaliśmy, że grupa kibiców Legii napadła na warszawski lokal. Na zamieszczonym filmie widzieliśmy absolutne zniszczenia wewnątrz, jak i na zewnątrz klubu. Zniszczono cały wystrój i wybito szyby. Do demolki przyczynili się też Holendrzy, którzy broniąc się przed atakiem... rzucali stołami i krzesłami w napastników.

Udało się zdobyć film z monitoringu, na którym widać, że "Chmura" jest obrzucana kamieniami oraz racami, zaś do środka w pierwszych sekundach wbiega grupa napastników. Wszystko działo się przed meczem 1/16 Ligi Europy, który rozgrywany jest pomiędzy Legią Warszawa a holenderskim Ajaxem Amsterdam.

Na szczęście nikt nie ucierpiał, aczkolwiek lokal jest totalnie zdewastowany. Policja podała, że napastnicy wbiegli do lokalu w kominiarkach.

- Napastnicy doskonale wiedzieli, gdzie znajdują się pseudokibice z Holandii. Bandyci, którzy zaatakowali klub nie liczyli się kompletnie z ludzkim życiem i zdrowiem - mówi Witold Grzybowski, właściciel lokalu "Chmura".

Władze Legii są w kontakcie z właścicielami klubu i czekają na oficjalne potwierdzenie ze strony policji.

https://youtu.be/Hwl7cPFdIlU Tu pisaliśmy na gorąco o akcji. Właściciele zamieścili wtedy emocjonalne video: 

Demolka w Warszawie! Kibice Legii roznieśli lokal, bo pili tam fani Ajaxu (video)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News