Mamed Khalidov to wciąż bardzo popularny zawodnik MMA, który w polskich barwach osiągnął niejedno zwycięstwo. Sukcesy Czeczena są jednak coraz bardziej przyćmiewane. Przez wielu internautów sportowiec został przekreślony ze względu na wyznawaną religię. Mamed ma już tego dosyć.

Jak podaje Sylwester Latkowski, były naczelny „Wprost”, Khalidov prawdopodobnie ma zamiar wynieść się z Polski. Najlepszy w Polsce zawodnik MMA ma już po prostu dosyć nagonki na swoją osobę. W internecie, jak i na co dzień w realnym świecie, coraz częściej spotyka się z nienawiścią.

Dlatego też, jak podaje Latkowski, Khalidov ma przygotowywać się do wyjazdu z Polski. Sportowiec zakupić już miał mieszkanie w Groznym w Czeczenii. Obecnie przebywa właśnie w tym mieście. Dziennikarz miał nawet rozmawiać z Khalidovem na temat jego wyjazdu z Polski. Jak mówi, wiele wskazuje na to, że Czeczen faktycznie opuści Polskę.

– On już kupił mieszkanie w Groznym. Teraz też jest obecnie w Groznym, chyba jeszcze z miesiąc tam będzie. Rozmawiałem z Mamedem i nie zdziwię się, jak wyjedzie – mówi Latkowski.

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również