Wiktor nie wie, czy powinien zerwać zaręczyny. Uwiodła go mama kolegi

Wiktor nie wie, czy powinien zerwać zaręczyny. Uwiodła go mama kolegi Źródło: Fot. Pixabay.com

Mama przyjaciela Wiktora postanowiła go uwieść, choć wiedziała, że ma on piękną narzeczoną i lada moment się z nią ożeni. Wiktor był w Gosi zakochany po uszy, ale w nocy budził się myśląc o 50-letniej Iwonie...

Mama jego najlepszego przyjaciela była kobietą ponętną, która wyglądała na 35-lat, choć w rzeczywistości zbliżała się do 50-tki. Dobrze wiedział o tym Wiktor, jednak kobieta ta podniecała go bardziej, niż jego własna narzeczona Gosia. Pewnego dnia doszło między nim a Iwoną do bliskiego spotkania, którego mężczyzna żałuje do dzisiaj.

Mama jego przyjaciela obiecała spełnić jego najskrytsze marzenia

Iwona, czyli mama przyjaciela Wiktora, była kobietą, za którą każdy oglądał się na ulicy. Była zadbana, ubierała się bardzo modnie, a także dbała o swoje ciało. Miała długie nogi, na których opięte były czarne rajstopy. Zakładała szpilki, których charakterystyczny dźwięk słychać było już z odległości kilkunastu metrów. Gdy zbliżała się do sklepu, w którym pracował Wiktor ze swoją narzeczoną, dobrze wiedział, że Iwona za chwilę pojawi się u progu.

Wiktor trzymał w tajemnicy fakt, że mama jego przyjaciela bardzo mu się podobała. Znał Piotrka od dziecka. Już będąc nastolatkiem ukradkiem spoglądał na piersi jego mamy, która była spełnieniem jego młodocianych pragnień seksualnych.

Gdy Wiktor stał się dorosłym mężczyzną i znalazł partnerkę, która odpowiadała mu swoim wiekiem, nagle w jego życiu coraz częściej zaczęła pojawiać się także Iwona. 30-letni mężczyzna miał narzeczoną, która była od niego młodsza o kilka lat. Piękna Gosia była pragnieniem wielu znajomych Wiktora, którzy zazdrościli mu przyszłej żony. Wiktor wiedział, że "złapał Pana Boga za nogi", ale z drugiej strony nie mógł przestać myśleć o Iwonie. Szczególnie, że ta coraz częściej pojawiała się w sklepie, w którym razem ze swoją partnerką sprzedawał okolicznościowe kartki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pewnego dnia nie wytrzymał.

 - (...) Przyszła ubrana w białą sukienkę, spod której wystawała jej czarna bielizna. Wyglądała po prostu obłędnie. Nie wiem, jak do tego doszło, ale zaczęliśmy się całować. Już miało dojść do czegoś więcej, ale w porę się opamiętałem. Co ja robię? Czy to jest fair wobec Gosi? Czy faktycznie mogłem być zakochany w Iwonie już gdy miałem 15 lat, ale to uczucie uśpiłem w sobie? Iwona mówi, żebyśmy gdzieś razem wyjechali, bo widzi, co się między nami dzieje. Emocje są ogromne i nie wiem, czy to może być miłość czy tylko pożądanie…. - opowiada roztrzęsiony w liście skierowanym do redakcji portalu Popularne.

Czy powinien pójść za głosem swojego serca?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News