Mama przez 115 dni ratowała swojego synka. Ostatniego dnia wydarzył się cud

Mama przez 115 dni ratowała swojego synka. Ostatniego dnia wydarzył się cud Źródło: unsplash/Luma_Pimentel/

Mama przez ponad 100 dni usilnie walczyła o życie dla swojego synka. Lekarze, choć nie chcieli tracić nadziei wiedzieli, że w ułamku sekundy wszystko może zamienić się w najgorszy dla kobiety koszmar. Po wielu trudnych dniach wydarzyło się coś nieprawdopodobnego.

Mama jest w stanie zrobić dla swojego dziecka wszystko, nawet poświęcić swoje własne życie. W tym przypadku jednak, kobieta nie mogła wiele zrobić, a jej walka o losy maleństwa ograniczała się do zaledwie kilku czynności, których skuteczności i tak nie mogła być pewna. Przez cały ten czas rodzina przyszłej mamy starała się ją wspierać, jednak w oparciu o wcześniejsze przykre doświadczenia wiedzieli, że nie mogą być niczego pewni. 

Losy maleństwa były przesądzone? Mama przez 115 dni walczyła o jego życie 

38-letnia pani Anna Rybacka-Kopiec z Teresina oraz jej mąż, 35-letni Przemysław, mieli za sobą niezwykle trudny czas. Tworzyli szczęśliwy związek, a ich największym marzeniem od zawsze było założenie rodziny. Choć starania szybko przynosiły owoce, jeszcze szybciej przyniosły żal, gdyż kobieta kilkukrotnie poroniła.

Ku ich uciesze, w końcu udało im się przywitać na świecie dwie córeczki, Alicję i Agatkę. Małżeństwo tym razem spodziewało się kolejnego potomka, upragnionego chłopca. Niestety, liczne poronienia znacząco wpłynęły na kolejną ciążę, która znalazła się pod wielkim znakiem zapytania.

Lekarze przeczuwali, że jej donoszenie będzie dla kobiety nie lada wyzwaniem. Pani Anna nie zamierzała się jednak poddawać i aż 115 dni spędziła w szpitalu, nie opuszczając go ani na krok. Pacjentce nie wolno było wstawać z łóżka, a jedynymi wyjątkami było wyjście do toalety czy kuchni. Tylko takim sposobem mogła ocalić swoje maleństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niesamowity cud 

Jak donosi Fakt, choć kobieta usilnie walczyła o życie syna, wciąż nie miała pewności, że włożony w to trud przyniesie pozytywne zakończenie. Cały okres ciąży żyła w wielkiej niepewności.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek

2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

W końcu przyszedł dzień porodu, który był dla rodziców czasem prawdziwego cudu. 24 września w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi przyszedł na świat zdrowy Nikodem. Chłopiec urodził się pełen sił, dzięki czemu świeżo upieczeni rodzice mogli w końcu odetchnąć z ulgą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

Źródło: fakt 

Następny artykuł