Mama popularnej dziennikarki Justyny Pochanke (TVN) wdała się w karczemną awanturę z sąsiadem, która nie zakończyła się na przepychankach i wyzwiskach. Kobieta pogryzła sąsiada po rękach po tym jak ten chciał odzyskać piłkę swego syna. 

Jak doszło do sąsiedzkiej bijatyki? Matce Krystyny Pochanke oraz jej mężowi przeszkadzały dzieci, które grały w piłkę w słoneczne, niedzielne popołudnie. Renata P. nie mogła wytrzymać radosnych krzyków dzieci, które biegały za futbolówką. Postanowiła zejść na dół wraz ze swoim mężem i ukrócić zabawę. 74-latek zabrał dzieciom piłkę, a mecz na placu zabaw się zakończył.

Jeden z chłopców postanowił odebrać emerytom piłkę, ale został uderzony w głowę. Po chwili na miejscu pojawił się ojciec 12-letniego chłopca, który wezwał policję. Małżeństwo próbowało uciec samochodem, ale mężczyzna zabrał im kluczyki do pojazdu. Wtedy doszło do pogryzienia.

– Zabrał właścicielowi kluczyki, chcąc go powstrzymać przed odjazdem z miejsca zdarzenia. Wtedy żona starszego mężczyzny pogryzła interweniującego ojca. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, które opatrzyło powstałe rany – mówi policjant.

 – Ci rodzice to bandyci i ich dzieci są takie same. To ja zostałam zaatakowana. Próbowano mi odebrać kluczyki do auta, musiałam się bronić! – odpowiedziała matka Pochanke.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: se.pl

...

Zobacz również