Mama rocznego chłopca odwróciła się tylko na 14 sekund. Wtedy stało się coś strasznego

Mama rocznego chłopca odwróciła się tylko na 14 sekund. Wtedy stało się coś strasznego Źródło: Facebook/Katherine Nozhevnikova

Mama małego chłopczyka spuściła go z oczu zaledwie na kilka sekund. Nie przyszło jej nawet do głowy, że w tym czasie może się cokolwiek stać. Jak się jednak okazało, była to najgorsza decyzja w jej życiu. Ta tragedia sprawia, że włosy jeżą się na głowie.

Mama nie ma łatwego zajęcia. Wychowanie małego dziecka i pilnowanie, aby tej bezbronnej istocie nic się nie stało, nie jest rzeczą łatwą. Nawet zachowując wszelkie zasady ostrożności i bezpieczeństwa często nie da się wykluczyć zwykłego przypadku, który może zaważyć o całym naszym życiu. Przekonała się o tym pewna świeżo upieczona mama z Ukrainy.

Kobieta opiekowała się swoim małym synkiem podczas jednego z marcowych wieczorów. Chciała przygotować mu kąpiel, jak każdego dnia. Z racji tego, iż w jej okolicy trudno było o bieżącą ciepłą wodę, musiała przynieść wiaderko z wrzącą wodą, aby następnie wymieszać je z zimną i w ten sposób przygotować kąpiel. Odwróciła się zaledwie na krótka chwilę, lecz to wystarczyło. Jej mały synek Danił wpadł do wiaderka z wrzątkiem.

Mama odwróciła się na chwilę. Doszło do tragedii

To wydarzenie mrozi krew w żyłach. Doszło do niego 18 marca w okolicach ukraińskiego miasta Odessa. Mama, przygotowując kąpiel, postawiła wiaderko z wrzątkiem tuż obok stołu, na którym leżał Danił. Odwróciła się na kilka sekund, a maluch wpadł do ukropu. Plusk natychmiast wywołał reakcję spanikowanej matki, która wyciągnęła synka z wiaderka, modląc się, by przeżył.

Nie zwlekając, udała się z nim do szpitala najszybciej jak tylko mogła. Jak się okazało, mały chłopiec doznał niezwykle rozległych poparzeń, które obejmowały aż 80 procent jego ciała. Lekarze załamywali ręce, nie dając dużych szans na to, że maluch będzie żył.

Pomimo uruchomienia akcji charytatywnej i opieki lekarzy, mały Danił zmarł po jedenastu dniach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziecko dostało 11 dodatkowych dni życia dzięki pomocy ludzi, którzy przekazywali pieniądze na jego leczenie. Straciliśmy go. Bardzo mi przykro - powiedziała wolontariuszka, która brała udział w organizacji zbiórki.

Tragedia chłopca wstrząsnęła całą okolicą. Zostało wszczęte śledztwo, aby ustalić przyczyny zdarzenia. Jednakże przedstawiciele ukraińskich służb ostatecznie uznali, że relacja matki jest wiarygodna i musiał być to nieszczęśliwy wypadek. Mama została oczyszczona z zarzutów. To jednak nie zwróci życia jej synkowi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ
  2. Tak teraz wygląda grób Kory. 9 miesięcy po jej śmierci do sieci dostały się zdjęcia
  3. Na Polsacie dziś poleci filmowy hit. Ale TVN ma o niebo lepszą propozycję
  4. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  5. Arcybiskup wziął łyk z kielicha, a oczy prawie wyszły mu z orbit. Musiał przerwać mszę

źródło: Popularne

Następny artykuł