Mama obejrzała film Sekielskiego przed komunią swojego dziecka. Jej reakcja wbija w ziemię

Mama obejrzała film Sekielskiego przed komunią swojego dziecka. Jej reakcja wbija w ziemię Źródło: Pixabay.com/Nowaja

Mama zazwyczaj chce chronić swoje dziecko przed wszelkim złem, jakie może je spotkać. "Tylko nie mów nikomu" pokazało zupełnie inną stronę miejsca, które do tej pory wiele osób uważało za najbezpieczniejsze - kościoła. Teraz rodzice podejmują radykalne działania.

Mama jednego z dzieci, które w tym roku miały po raz pierwszy przyjąć Komunię Świętą, postanowiła zobaczyć głośny film Tomasza i Marka Sekielskich. To, co zobaczyła na ekranie, wstrząsnęło kobietą. Zaczęła się zastanawiać nad sytuacją w Kościele, a efekty jej rozmyślań dla wielu osób mogą być zaskakujące. Namawia to podobnych kroków innych rodziców.

Rodzice są wstrząśnięci filmem braci Sekielskich. Ciągle przybywa komentarzy na temat Kościoła

"Tylko nie mów nikomu" w trzy dni po premierze ma już 14 milionów wyświetleń w serwisie youtube. Wynik ciągle rośnie, a film zyskuje coraz większą popularność. Historie, jakie opowiada, cały czas poruszają nowych widzów i prowokują najważniejsze osoby do zabrania głosu w tym trudnym temacie.

Najbardziej zbulwersowani są jednak rodzice dzieci, którzy do tej pory ufali księżom i nie podejrzewali ich o tak ohydne czyny. 

- Jako matka, po uświadomieniu sobie pewnych rzeczy, tym bardziej nie puściłabym dzieci na religię ani nigdzie, gdzie miałby mieć do czynienia z tą grupą zawodową - napisała internautka.

- Zwykły pedofil trafia do paki. Ksiądz trafia na inną parafię, gdzie dalej oddaje się swoim ulubionym zajęciom - stwierdziła kolejna mama.

Podobnych komentarzy jest o wiele więcej. Wyraźnie widać, że dokument zmienił postrzeganie Kościoła dla wielu osób. Najbardziej emocjonalne są jednak te osoby, które w tym roku mają posłać dzieci do komunii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama chce zacząć działać po premierze "Tylko nie mów nikomu". Ma gotowy plan

Kobieta nie ukrywa, że film zrobił na niej ogromne wrażenie. Dzięki postanowiła podjąć decyzję w sprawie komunii swojego dziecka.

- Po obejrzeniu filmu braci Sekielskich, już wiem na 100 procent, że moje dziecko nie pójdzie do I komunii świętej - stwierdziła.

Mama nie chce narażać swojego dziecka na kontakt z duchownymi, których zaczęła uważać za niebezpiecznych. Można powiedzieć, że straciła zaufanie do instytucji Kościoła, którego wszystkie najokropniejsze przewinienia zostały ujawnione. Uważa, że czas zacząć działać.

Zachęca wszystkich rodziców, by zrezygnowali z posyłania swoich do Komunii Świętej. W ten sposób chce pokazać brak zgody na ukrywanie problemu pedofilii w Kościele i skandaliczne zachowanie bezkarnych księży molestujących dzieci. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Ta informacja może was zaskoczyć
  2. Roksana Węgiel została potraktowana skandalicznie przez organizatorów Eurowizji. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News