Mama nie żyje. Nie to jest najgorsze

Mama nie żyje. Nie to jest najgorsze Źródło: Pexels.com/Kate Jayne

Mama kilkuletniej dziewczynki zmarła. To wielka tragedia, rodzina i przyjaciele są pogrążeni w głębokiej żałobie. Najsmutniejszy jest jednak pewien fakt związany ze zgonem kobiety.

Mama osierociła swoje dziecko w bardzo młodym wieku. Kobieta zmarła przedwcześnie, jednak inna rzecz zasmuca najbardziej. Ta historia nie musiała się tak skończyć.

Młoda mama nie żyje. Jej śmierć była okropna

Bethan Gaskin z Wielkiej Brytanii była 24-letnią atrakcyjną kobietą. Spełniała się jako mama małej Lili, a w planach miała wykonywanie zawodu kosmetyczki. Kosmetologia od zawsze była wielką pasją dziewczyny. 

Pewnego dnia kobieta chciała się przekonać o dziwnej rzeczy. Postanowiła sprawdzić, ile ciastek znanych jako jaffa cakes zmieści w swoich ustach. To rodzaj cienkich biszkoptów z owocową galaretką, oblanych czekoladą. Przypominają polskie delicje. Zabawa miała być zupełnie niegroźna, a za to bardzo zabawna.

- Pamiętam, że uniosłam brew, gdy zaczęła się w to bawić. Spytałam: "Ile ty masz lat?" i kazałam jej wypluć ciastka - wspomina matka zmarłej kobiety.

W trakcie nietypowego eksperymentu słodycze utknęły w gardle kobiety, co ostatecznie sprawiło, że mama Lili przestała oddychać. Została przewieziona do szpitala.

Internauci zauważyli ważną rzecz. To zmienia wszystko

W szpitalu okazało się, że 24-latka przeszła zawał serca, a z powodu niedotlenienia jej mózg poważnie ucierpiał. Uszkodzenia mózgu były tak rozległe, że śmierć młodej kobiety była tylko kwestią czasu.

- Wyglądała idealnie i pięknie. Jakby tylko spała. Tyle osób mówi, że gra w podobną grę, ale z piankami cukrowymi. To pokazuje tylko, jak jesteśmy krusi - wspomina babcia Lili.

Gorsze jednak od samego faktu, że mama dziecka zmarła, jest to, co ludzie uważają o tragedii i w jakich słowach się o niej wyrażają. Internauci po zapoznaniu się z tą historią o dziwo wcale nie współczują zmarłej. Wręcz przeciwnie - uważają, że sama jest sobie winna.

- Z całym szacunkiem, ale mózg miała już wcześniej uszkodzony - napisał internautka.

- To pokazuje jaka była głupia - dodaje inna.

- Kto normalny robi takie rzeczy? - oburza się kolejny internauta.

- To się nazywa selekcja naturalna - podsumował następny.

- Dorosła kobieta, a takie głupoty robi. Wcześniej czy później umarłaby z innego powodu - skomentował jeszcze inny.

Znieczulica we współczesnym społeczeństwie jest wręcz zatrważająca. Tragedia, przez którą małe dziecko straciło swoją mamę na zawsze, okazała się powodem do kpin i głupich żartów. Niektórzy internauci zwrócili uwagę na niestosowność komentarzy i zaczęli upominać innych. Niestety, to także nie okazało się skuteczne.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKO.PL:

  1. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat, ale wygląda cudownie
  2. Maryla Rodowicz mieszka w nawiedzonym domu! Czy to prawda, że szuka egzorcysty?
  3. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

Źródło: o2


 
 

Następny artykuł