Bezstresowo wychowana nastolatka młotkiem niszczy zabytek. Porażającym nagraniem pochwaliła się w sieci

Bezstresowo wychowana nastolatka młotkiem niszczy zabytek. Porażającym nagraniem pochwaliła się w sieci Źródło: instagram/juliaslonskaa

Mama tej nastolatki nie będzie zachwycona. Dziewczyna zniszczyła młotkiem zabytkową rzeźbę, a później zamieściła wszystko na Instagramie. Internauci są wściekli.

Mama nastolatki musi się teraz naprawdę wstydzić za córkę. Nastoletnia Julia narobiła sobie nie lada kłopotów i jeszcze uwieczniła wszystko w Internecie! W efekcie swoich działań ściągnęła na siebie internetowy lincz. 

Dzieła sztuki ulegają zniszczeniu w różny sposób. Rozpadają się ze starości, niszczeją z powodu błędów popełnionych przez konserwatorów lub w wyniku nieszczęśliwych wypadków. Czasami jednak dochodzi do świadomych prób wandalizmu.

Nastoletnia Julia wybrała się do Dolinki Szwajcarskiej - warszawskiego ogrodu wypoczynkowo-rozrywkowego. Ogród istnieje od 1786 roku, jednak po II Wojnie Światowej pozostał tam jedynie skwer z dwiema rzeźbami. Rzeźby już od dłuższego czasu padały ofiarą wandali - pokryte były wulgarnymi napisami i stale były dewastowane. Żaden z wandali jeszcze nie uwiecznił swoich „wyczynów” w Internecie! Aż do tej pory.

Mama nie będzie zachwycona

Gdy nastolatka tylko upewniła się, że jest nagrywana, zaczęła uderzać młotkiem w jedną z rzeźb - odrąbując jej nos. Jak widać na nagraniu, sama rzeźba jest pomalowana markerem - jednak nie wiadomo czy to uszkodzenie również jest dziełem nastolatki.

Po jakimś czasie nagranie znikło z serwisu - zapewne z powodu bardzo nieprzychylnych komentarzy, potępiających zachowanie dziewczyny. Oczywiście w Internecie nic nie ginie i szybko pojawiły się nagrania na innych portalach.

Z początku nastolatka usunęła całe konto na Instagramie, to jednak po jakimś czasie wróciło, a sama zainteresowana odpowiedziała w nagraniu z przeprosinami. Akt wandalizmu tłumaczy twierdząc, że była to "prywatna sprawa". Nie wiadomo, jaka „prywatna sprawa” pokierowała nastolatką do zniszczenia zabytkowej rzeźby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co jednak ciekawe, dziewczyna zaczęła również wrzucać screeny z rozmów na portalu Facebook z osobami, które w pewien sposób ją usprawiedliwiały. Internauci natomiast grzmią:

- Co trzeba mieć we łbie, żeby nagrać i udostępniać w internecie dowody swojej zbrodni? - napisał jeden z komentujących na portalu „Wykop”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli


Źródło: Popularne

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News