Bardzo przykry widok grobu małej Madzi. Łzy cisną się do oczu

Bardzo przykry widok grobu małej Madzi. Łzy cisną się do oczu Źródło: Robert M YouTube.com

Mama Madzi jest dziś jedną z najbardziej krytykowanych osób w kraju. Z początku udzielano jej wiele wsparcia, później jednak, gdy na jaw wyszło, co tak naprawdę zrobiła, stała się celem wielu gróźb. Ta tragedia wstrząsnęła Polską, lecz dziś wydaje się, że mało kto już pamięta o zmarłej dziewczynce. Tymczasem widok jej grobu nie pozostawia wątpliwości.

Mama Madzi co jakiś czas pojawia się na łamach gazet, próbując naprawić swój wizerunek. Niestety większość informacji, jakie docierają na jej temat, nie stawiają jej jednak w najlepszym świetle i próżno liczyć w jej przypadku na resocjalizację. Skazana za zabójstwo swojej córki kobieta odsiaduje wyrok. Tragicznie zmarłe dziecko żegnane było przez tłumy, to jak teraz wygląda jej grób sprawia, że łzy same cisną się do oczu.

8 lat temu wszyscy dowiedzieli się, kim jest mama Madzi

Mama Madzi 24 stycznia 2012 roku podniosła alarm, że jej dziecko zostało porwane w trakcie spaceru. Kobieta miała zostać ogłuszona i bliżej nieokreślona osoba miała zabrać jej córeczkę z wózka. Niestety w toku późniejszych ustaleń szybko wyszło na jaw, że mama Madzi przygotowała dla mediów oraz policji fałszywą wersję wydarzeń, licząc, że nikt nie odkryje prawdy. Przeliczyła jednak swoje zdolności i śledczy oraz Krzysztof Rutkowski doszli do wniosku, że dziecka nikt nie porwał. Mama Madzi zdradziła, gdzie zostało przez nią ukryte ciało półrocznej dziewczynki. Te wyznania wstrząsnęły Polakami, ale po wielkim poruszeniu wydaje się już mało kto pamiętać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na cmentarzu grób dziewczynki prezentuje się wyjątkowo smutno

Mama Madzi odsiaduje obecnie wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Jej sprawą żyły wszystkie media, a moment ogłaszania wyroku transmitowany był przez praktycznie wszystkie telewizje. Do tej pory można znaleźć nagrania z tego momentu. Materiał TVN24 dostępny jest na kanale Robert M na YouTubie i choć nie widzimy twarzy kobiety, można odnieść wrażenie, że niezbyt przejmuje się wyrokiem. Tymczasem mała Madzia została pogrzebana na cmentarzu w Sosnowcu przy, nota bene, ulicy Smutnej. Choć jej grób na początku tonął w kwiatach, teraz wydaje się opuszczony i rzadko odwiedzany.

Dzisiaj grzeje: 1. Kochaliśmy go za filmy na TVP, w TVN i Polsacie. Media właśnie obiegła informacja o jego śmierci

2.Z OSTATNIEJ CHWILI: Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie ws. zarażenia wirusem

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Wszyscy zapomnieli o jej tragedii? 

Tata dziewczynki na stałe wyjechał do Anglii i niezbyt często wraca do kraju. Podobnie sytuacja ma się z dziadkami Madzi, którzy postanowili opuścić ojczyznę. Grobem od czasu do czasu zajmują się mieszkańcy Sosnowca. Bywa, że ktoś położy na nim znicz, a nieco zniszczone sztuczne kwiaty dawno zapomniały o czasach swojej świetności. Smutny i opuszczony grób dziecka, które miało jeszcze całe życie przed sobą jest naprawdę poruszający. 

Źródło: SuperExpress

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Mateusz Borek nie wytrzymał. Został zapytany na wizji o zdjęcia swojego nagiego ciała, posypały się wulgaryzmy, awantura na wizji
  3. Przerwano milczenie w sprawie Michała Szpaka. Fani są zdruzgotani
  4. Bardzo przykry widok grobu małej Madzi. Łzy cisną się do oczu
  5. Wozisz ze sobą w samochodzie butelkę z wodą? Uważaj, służby ostrzegają przed najgorszym
  6. Robisz rosół na kurczaku? Pamiętaj o triku naszych babć, dzięki któremu jego smak powali wszystkich na kolana
  7. Mandat za brak dystansu na plaży? Policjanci odpowiadają, jak jest z karaniem na plażach
  8. Zrobiła zdjęcie szpitalnych obiadów, rarytasy jak w najlepszym hotelu. Można by skakać z radości, gdyby nie 1 szczegół
  9. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News