Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny Źródło: pikio

Mama oraz ojciec malutkiej Lei są załamani. Wnuczka Lecha Wałęsy będzie musiała przejść bardzo poważną operację serca w Centrum Zdrowia Dziecka. Kluczowe w jej sytuacji będą najbliższe 24 godziny.

Mama, ojciec oraz cała rodzina wnuczki Lecha Wałęsy znaleźli się w naprawdę trudnej sytuacji. Ośmiomiesięczna dziewczynka we wtorek, 26 marca trafi na stół operacyjny, gdyż jej stan zdrowia wymaga przeprowadzenia skomplikowanej operacji. Lea urodziła się bowiem z bardzo poważną wadą serca.

Mama oraz ojciec malutkiej Lei są przerażeni zbliżającą się operacją

O tym, jak obecnie czuje się córka, opowiedział w rozmowie "Super Expressem" Jarosław Wałęsa. Syn byłego prezydenta nie ukrywał, że niezwykle się martwi i jest przestraszony trudną sytuacją.

- Mam same koszmary, że coś się może wydarzyć złego. (...) Operacja jest wyznaczona na wtorek. Moją córeczkę czeka jeszcze seria badań, musimy mieć całkowitą pewność, że jej małe ciałko wytrzyma operację - powiedział Wałęsa dla tabloidu.

- Nie może być żadnego przeziębienia, bo wtedy nie będzie operacji, a czas jest tutaj kluczowy. Widać, że córeczka się męczy, np. przy jedzeniu, i konieczna jest szybka operacja jej serduszka. Modlę się i wierzę, że córeczka będzie zdrowa, a operacja się uda - dodał także syn byłego prezydenta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Lecha Wałęsy znalazła się w bardzo trudnej sytuacji

Jarosław Wałęsa oraz cała rodzina wierzą głęboko, że operacja ośmiomiesięcznej dziewczynki ostatecznie się uda. Kluczowe dla jej życia będą najbliższe 24 godziny.

- Centrum Zdrowia Dziecka to najlepsze miejsce, żeby przeprowadzić taką operację. Lekarze podobne zabiegi robili tu już ponad 600 razy. Choć boję się oczywiście różnych zagrożeń, bo to serduszko trzeba będzie zatrzymać, a później uruchomić. Ale specjaliści zapewniają mnie, że dobrze się na tym znają - dodał szczerze Wałęsa, nie ukrywając swego przerażenia skomplikowaną rodzinną sytuacją.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez 
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Biedronka znów masakruje hejterów. Ta odpowiedź sprawi, że popłaczecie się ze śmiechu!

Źródło: Popularne

Następny artykuł