Mama Królikowskiego komentuje rozstanie z Wieniawą. Co na to syn?

Mama Królikowskiego komentuje rozstanie z Wieniawą. Co na to syn? Źródło: fot. instagram.com/juliawieniawa/

Wieniawa Julia i Królikowski Antek przez ponad rok tworzyli udaną i szczęśliwą parę. Wielka miłość niestety jednak się skończyła. Rozpad związku najbardziej znanej pary celebrytów polskiego show biznesu doczekał się komentarza samej mamy Antka - Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Co takiego oburzającego powiedziała Królikowska i jakiej reakcji syna może się spodziewać?

Polskie media po raz kolejny wstrzymały oddech, ponieważ obiegła je energetyzująca wiadomość. Najpierw o kryzysie a później o rozstaniu dla wielu ulubionej pary celebrytów: Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. 20-letnia Julia Wieniawa w ostatniej rozmowie z "Vivą!" podała wprost powód tej dramatycznej dla obojga decyzji: - Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi [...]. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. - powiedziała Wieniawa.

Co na to Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Mogłoby się wydawać, że sprawa została zakończona i emocje ostygły, jednak ważny głos w tej sprawie postanowiła zabrać mama Antka - Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Nie ukrywajmy, że Wieniawę od samego początku darzyła dużą sympatią i z odwagą mówiła o jej zaletach. Lubiła mimo wad. Czy jej zdanie zmieniło się po rozstaniu pary?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że wcale nie. Spodziewać się byśmy mogli, że mama Antka zechce zerwać kontakt i zapomnieć o partnerce Królikowskiego. Jednak Małgorzata Ostrowska zaskoczyła nas wszystkich. Jej krótki ale bardzo wyrazisty komentarz do tej sprawy został opublikowany przez gazetę "Fakt": - Bardzo lubię Julkę i zamierzam z nią utrzymywać kontakt. - ujawniła Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Co na to jej syn?

Z wywiadu dowiedziemy się, jak po rozstaniu czuje się nasz idol Antek Królikowski. Możemy odetchnąć z ulgą, jego mama nas uspokoiła. Małgorzata Ostrowska-Królikowska twierdzi, że jej syn czuje się dobrze. Dowodzić temu ma rozbudowany przegląd zdjęć na instagramowym profilu Antka. Podziwiać tam możemy relację z pobytu na Bali. Widocznie musiał odpocząć po tym trudnym dla niego związku. Czy pobyt na Bali Antka Królikowskiego bez Julii Wieniawy jest dla niego bolesny? Pamiętamy przecież, jak niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska traktowała Wieniewę jak członka rodziny. Jak myślicie, czy relacja Juli Wieniawy z Antkiem Królikowskim jest już całkowicie skończona? A może jeszcze do siebie wrócą? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  2. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Nikt nie wierzy Dodzie! Wszyscy fani czują się oszukani, zarzucają jej kłamstwo
  5. Wielki sukces Roberta Janowskiego. Norbi pod ostrzałem 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News