Matka podjęła najgorszą decyzję w życiu. Wielka tragedia, 11-miesięczne dziecko nie żyje

Matka podjęła najgorszą decyzję w życiu. Wielka tragedia, 11-miesięczne dziecko nie żyje Źródło: .

Mama zawsze chce dbać o dobro swojego dziecka. Jednak niekiedy jedna błędna decyzja może doprowadzić do prawdziwej tragedii, tak jak w tym przypadku.

Mama dwójki synów podjęła najgorszą w swoim życiu decyzję, która doprowadziła do śmierci jednego z nich. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że kobieta nie popełniła żadnego błędu, jednak niestety to nieprawda, chociaż przekonała się dopiero gdy było już za późno. Fakty wyjawił jej policjant, który badał przyczyny tej tragedii.

Mama myślała, że zadbała o wszystko

Holly Wagner postanowiła wybrać się na przejażdżkę wraz ze swoimi dwoma synami oraz partnerem. Starszy z chłopców imieniem Conor miał wtedy 3 latka, a młodszy Cameron zaledwie 11 miesięcy. Ich mama oczywiście chcąc zadbać o bezpieczeństwo synów, posadziła ich w fotelikach, a następnie przypięła pasami.

Przez zbyt dużą prędkość Holly nie zauważyła znaku stop i wjechała wprost na tor kolizyjny z innym pojazdem. Niestety, nie zdołała wyhamować pojazdu i jej auto z impetem uderzyło w kolejny samochód. Cała rodzina ucierpiała wskutek tego zderzenia, a największe obrażenie odniósł Cameron, którego klatka piersiowa została uszkodzona przez pas, a następnie dziecko wyleciało przez przednią szybę auta.

Stan 11-miesięcznego malca był krytyczny, a jego przyszłość niepewna. Mimo to lekarze podjęli próbę ratowania chłopca, która zakończyła się kilka dni później niepowodzeniem. Obrażenia Camerona były zbyt głębokie i rozległe, aby chłopiec miał faktyczną szansę na przeżycie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po kilku dniach spędzonych w szpitalu jego mama otrzymała informacje, że jej synek nie przeżyje i to właśnie do niej należała decyzja o odpięciu aparatury podtrzymującej życie malca. Nie było to łatwe, ale Holly w końcu zadecydowała o odłączeniu Camerona, który odszedł otoczony przez rodzinę na jej rękach.

Policja, która była na miejscu wypadku wytłumaczyła kobiecie, co doprowadziło do tak rozległych obrażeń jej dziecka. Okazuje się, że fotelik, w którym siedział Cameron, był dla niego zbyt duży, przez co szelki nie trzymały go wystarczająco mocno. Co więcej, fotelik był ustawiony w zły sposób, ponieważ Cameron powinien zostać zwrócony w przeciwną stronę do kierunku jazdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

 

źródło: Webiniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News