Mama jechała autem z 4-latkiem. Nagle z ciężarówki wypadł pręt, który przebił przednią szybę i fotel kierowcy

Mama jechała autem z 4-latkiem. Nagle z ciężarówki wypadł pręt, który przebił przednią szybę i fotel kierowcy Źródło: Joemonster.org

Mama prowadziła samochód, w którym znajdował się również jej 4-letni syn. W pewnym momencie z ciężarówki, która jechała przed nimi, wypadł duży, metalowy pręt.

Mama kierowała pojazdem. Poruszała się za ciężarówką transportującą metalowe pręty. Nagle jeden z nich wypadł z paki i poruszał się z taką prędkością, że przebił szybę jej samochodu oraz wbił się w fotel pasażera. Kobieta zamarła z przerażenia, z tyłu siedziało jej dziecko.

Mama zamarła z przerażenia, kiedy metalowy pręt przebił szybę w aucie

Kobieta prowadziła samochód na drodze ekspresowej New King Valley w Malezji. Przed autem akurat jechała duża ciężarówka, przewożąca metalowe pręty, prawdopodobnie na pobliską budowę. Nagle jeden z nich obluzował się i spadł z paki, lecąc prosto na pojazd kobiety. Ze względu na prędkość, z jaką jechał pojazd, pręt przebił przednią szybę i wbił się w fotel pasażera na wylot.

Matka zamarła z przerażani, na tylnym siedzeniu podróżował jej 4 letni syn. Na szczęście dziecko, znużone podróżą, położyło się na kanapie i zasnęło. To uratowało mu życie - pręt zatrzymał się tuż nad jego plecami. To zdarzenie mogło zakończyć się niewyobrażalną tragedią.

Mama i jej syn mieli niesamowite szczęście. Podróż mogła się skończyć ogromną tragedią

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mrożącą krew w żyłach sytuację opisał w internecie znajomy kobiety. Rodzina miała niesamowite szczęście, że pręt ominął zarówno kobietę jak i jej syna. To cud, że oboje wyszli z tego zdarzenia bez szwanku.

- Chciałem podzielić się tym, co przydarzyło się mojej znajomej tego popołudnia na New King Valley Expressway około 13:30 w drodze do Setia Alam. Metalowy pręt spadł z ciężarówki, przebił się przez przednią szybę, a następnie przez fotel pasażera, gdzie siedziała kobieta i zatrzymał się nad 4-letnim chłopcem, który spał na tylnym siedzeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Mężczyzna przestrzega wszystkich podróżujących lokalną drogą, by szczególnie uważali na pojazdy ciężarowe, przewożące zaopatrzenie na budowy.

- Proszę, zachowajcie ostrożność jadąc NKVE… Jedno to ciągłe roboty drogowe, drugie to ciężarówki - zaalarmował o czujność na drodze mężczyzna.


Joemonster.org

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Finał "Mam talent" zaskoczył wszystkich widzów. Poznaliśmy zwycięzce, wielu się nie spodoba
  5. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  6. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze


źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News