Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg

Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg Źródło: splitpics.uk

Mama zawsze martwi się o swoje dzieci i o ich przyszłość. Kiedy ten mężczyzna poinformował swoją matkę o tym, jak wygląda jego mieszkanie, kobieta była przerażona. Gdy weszła do środka, była w absolutnym szoku.

Mama jest osobą, która zawsze będzie drżała o losy swoich dzieci i o ich przyszłość. Naturalnie chce, żeby powodziło się im jak najlepiej. Ten mężczyzna poinformował swoją matkę o tym, jak wygląda jego mieszkanie. Rodzicielka była zdruzgotana tą wiadomością, a gdy weszła do środka, widok totalnie ją zaskoczył. 

Mama martwiła się o syna 

Mama 37-letniego Christiana Shallerta była przerażona, gdy usłyszała, gdzie jej syn kupił mieszkanie i w jakich warunkach zamierza żyć. Nie takiej przyszłości pragnęła dla swojego dziecka i zaczęła poważnie obawiać się o jego los. 

Gdy wreszcie Christian zaprosił ją do siebie i pokazał wnętrze swojego gniazdka, ścięło ją z nóg. Spodziewała się czegoś zupełnie innego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kompaktowe mieszkanie 

Austriak kupił mieszkanie w na poddaszu w Barcelonie. Miało ono mikroskopijny metraż, bo tylko 24 metry kwadratowe. Jego wnętrze w żadnym stopniu nie było gotowe do zamieszkania i wyglądało jak rudera, w której wszystko jest brudne i zaniedbane. Mężczyzna zdecydował się jednak włożyć w nie dużo swojej pracy i pomysłowości, co przyniosło niesamowity efekt. 

Ewidentnie widać, że Christian miał dokładny plan zagospodarowania tej niewielkiej przestrzeni. Udało mu się zaaranżować tę ruderę na nowoczesne i kompaktowe mieszkanie, w którym niczego nie brakuje. Czerpał inspirację od wszystkich projektantów wnętrz specjalizujących się w funkcjonalnym wykorzystaniu małych pomieszczeń. 

W mieszkaniu 37-letniego Austriaka niemalże wszystkie meble się rozkładają i posiadają wiele funkcji. Lodówka i kuchnia ukryta jest w szafie, po to, żeby nie zabierała zbyt dużo miejsca. Łóżko schowane jest pod balkonem i można je rozłożyć w kilka sekund. Jedną z inspiracji mężczyzny była miłość do klocków LEGO. Jego lokum przypomina trochę budowlę stworzoną własnie z tego materiału. Wszystko można w nim szybko i łatwo modyfikować, a ogranicza je jedynie wyobraźnia właściciela. 

Kiedy mama Christiana odwiedziła go pierwszy raz była przerażona. Żeby dostać się na poddasze trzeba pokonać aż 100 schodków. Natomiast po wejściu do środka całkowicie zmieniła zdanie i odetchnęła z ulgą. Zupełnie nie spodziewała się, że jej syn jest aż tak kreatywny i uda mu się na tak małej przestrzeni stworzyć coś tak niesamowitego. 

Źródło: Screen/Youtube/Kristen Dirksen

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana aktorka w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi aż do ostatnich dni. Fani byli w szoku, jak zobaczyli jej OGROMNY brzuch!
  2. Bracia Golec znów ZACHWYCILI! To, co zrobili dla swojej mamy przekroczyło wszelkie granice synowskiej miłości! Będziecie płakać!
  3. Polska płonie w 3 miejscach! Przerażające informacje straży pożarnej na Polsacie
  4. Wypadek przed Opolem! Artystkę zabrała karetka, ma zdruzgotane ligamentum
  5. Większość Polaków o tym zapomniała, a to już jutro! Pospiesz się, jeśli chcesz dostać 500 złotych od rządu
  6. Co na to Mikołaj Roznerski? Niezapowiedziana podmianka aktorów w "M jak Miłość"
  7. Świat piłki nożnej w żałobie. TVN: Gwiazda skoczyła do wody i już nie wypłynęła

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News