Michał ukarał ojca tak, że już nigdy nie skrzywdzi jego mamy. Słowa kobiety rozdzierają serce

Michał ukarał ojca tak, że już nigdy nie skrzywdzi jego mamy. Słowa kobiety rozdzierają serce Źródło: YouTube / Uwaga! TVN

Mama Michała opowiedziała rozdzierającą serce historię. Kobieta przez wiele lat była maltretowana przez swojego męża. W obronie rodzicielki stanął jej nastoletni syn.

Mama nastoletniego Michała opowiedziała wzruszającą historie. Przez wiele lat żyli w domu pełnym przemocy. Kobieta była maltretowana przez męża, który nie stronił od alkoholu. Pewnego dnia w obronie matki stanął nastoletni syn. Za lata cierpień wymierzył ojcu karę. Teraz już ich nie skrzywdzi.

Mama Michała opowiedziała o tym, jak było u nich w domu

Małżeństwo pobrało się ponad 20 lat temu. Po trzech latach doczekali się syna. Ich życie od początku nie układało się szczęśliwie. Mąż kobiety był bardzo trudny we współżyciu. 

- Nasze małżeństwo to była gehenna. Marcin był bardzo trudnym człowiekiem. Pod wpływem alkoholu dostawał białej gorączki. Wyzywał, poniżał, bił. Zawsze starałam się brać to na siebie, tak żeby syn nie widział i nie słyszał wielu rzeczy. Kiedy Marcin pił, syn starał się być blisko domu. Kiedy ojciec był w pijackim szale, Michał go przytulał, chciał go uspokoić. Zachowywał się tak, jak rodzic, który chce uspokoić dziecko - opowiada Pani Joanna.

Kobieta nie chciała się poddać. Zgłosiła, że mąż stosuje wobec niej przemoc. Usłyszał wyrok w zawieszeniu za bicie żony. Wrócił do domu, ale nie zmienił się. Nie leczył się też z alkoholizmu, jak nakazał mu sąd. Miał też nałożony dozór kuratora. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama Michała jest wdzięczna synowi, bo uratował jej życie

We wrześniu miarka się przebrała. Mężczyzna zaatakował kobietę w kuchni, 17-letni Michał wbiegł do pomieszczenia i w desperacji chwycił nóż. Próbując uwolnić matkę z opresji, śmiertelnie ranił ojca.

- Moje dziecko mnie broniło. Gdyby nie moje dziecko, to mnie by tu teraz nie było. On kilkakrotnie powiedział takie słowa: „Ja was pozabijam. Zdążę zamknąć dom, przebrać się i wyjechać. Zanim was znajdą, to nie znajdą już mnie”. Także, gdyby nie Michał, to nie byłoby mnie tu teraz - mówi Pani Joanna.

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

17-latek został aresztowany z zarzutem zabójstwa. Grozi mu nawet 25 lat więzienia. W Międzyrzeczu Podlaskim, gdzie doszło do tej tragedii, wszyscy powtarzają, że to był bardzo spokojny chłopak. 

- Żadnych informacji o problemach w domu zarówno ze strony ucznia, jak i jego rodziny nie mieliśmy. Był spokojnym, zrównoważonym uczniem. Co więcej, brał aktywny udział w akcjach charytatywnych - powiedział Arkadiusz Stefaniuk, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych do którego uczęszczał nastolatek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Popularne

Następny artykuł