Dramatyczne sceny pod szpitalem. Na oczach matki rozegrał się koszmar

Dramatyczne sceny pod szpitalem. Na oczach matki rozegrał się koszmar Źródło: Pixabay/StockSnap

Dramatyczne wieści z kraju - pod szpitalem doszło do przerażających scen, mama nie była w stanie pomóc swojemu dziecku. Zaledwie 1,5 roczny malec omyłkowo nacisnął jeden przycisk. Tyle wystarczyło, by rozegrał się dramat. Na miejscu trwała walka z czasem. O przerażających doniesieniach poinformował serwis RMF24,

W jednej z podlaskich miejscowości doszło do przerażających scen. Zaledwie kilka sekund nieuwagi niemal doprowadziło do tragedii. Na miejscu niezwłocznie pojawiły się służby. Trwała dramatyczna walka z czasem. 

Dramatyczne sceny w kraju - mama nie mogła nic zrobić, koszmar rozgrywał się na jej oczach

1,5-roczny chłopiec był zamknięty w rozgrzanym samochodzie znajdującym się tuż przed szpitalem w Siemiatyczach na Podlasiu. Na miejscu musieli interweniować policjanci, którzy wybili szybę. Reporter RMF FM Piotr Bułakowski, podkreślił, że kobieta nie zostawiła dziecka w aucie umyślnie. 

Do dramatycznych scen doszło przed szpitalem w miejscowości Siemiatycze w województwie podlaskim. Kobieta była tam ze swoim 1,5-rocznym synkiem. Wyszła na chwilę z samochodu, by zabrać rzeczy dziecka z tylnego siedzenia. Wtedy stało się coś strasznego. Chłopiec chwycił za pilota i zamknął samochód. Zrozpaczona mama nie była w stanie sama otworzyć pojazdu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kobieta natychmiast zadzwoniła po pomoc. Na miejscu po chwili znaleźli się funkcjonariusze policji. Natychmiast wybili szybę w samochodzie, po czym bezpiecznie wydostali dziecko z nagrzanego samochodu. Chłopiec spędził w samochodzie 20 minut. Na szczęście jego życie nie było zagrożone. 

Policjanci przypomnieli, żeby bardzo uważać na tego typu sytuacje. Wystarczy zaledwie kilkanaście minut w szczelnie zamkniętym aucie, by życiu osoby pozostającej w środku zagrażało niebezpieczeństwo. W pozostawionym na słońcu samochodzie temperatura wzrasta ekspresowo, co może skończyć się tragicznie. Najbardziej narażone są małe dzieci oraz zwierzęta, które wówczas są narażone na przegrzanie organizmu, to z kolei może zakończyć się śmiercią. 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Rząd potwierdził. Usłyszeliśmy najgorszą wiadomość dla kilkuset tysięcy Polaków

3. Sensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisji

- Widząc zagrożenie, nie bądźmy obojętni i poinformujmy o wszystkim policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 - zaapelowali funkcjonariusze policji. Jeśli widzimy takie sytuacje nie powinniśmy zwlekać nawet przez chwilę. Należy natychmiast reagować, możemy w ten sposób uratować komuś życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty
  3. Wielki dramat, media przemilczały. Uwielbiany gwiazdor TVP targnął się na swoje życie
  4. Rodzice przyjechali na grób synka. Nie byli gotowi na widok, który zastali na miejscu
  5. Media potwierdziły tragiczną informację. Nie żyje Adam Strzałkowski, wielka strata
  6. Wiceminister potwierdził rzecz, której wielu się obawiało. Nie ma odwrotu, zostało kilka miesięcy
  7. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie
  8. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  9. Ojciec Małgorzaty Rozenek nie mógł dłużej milczeć. Publicznie skrytykował córkę

Źródło: RMF24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News