Najcięższe wyznanie w życiu 70-latki. Opowiedziała o tym, jak sprzedała swoje dziecko

Najcięższe wyznanie w życiu 70-latki. Opowiedziała o tym, jak sprzedała swoje dziecko

Mama opowiedziała o tym, jak sprzedała własne dziecko. Makabryczne wyznanie o nieludzkim handlu ujrzało światło dzienne.

Mama zdecydowała się sprzedać własne dziecko. Po wielu latach skrywania tej mrocznej tajemnicy, wyjawiła głośno szczegóły nieludzkiej transakcji. Kobieta ma obecnie 70 lat, a do tej pory o tym czynie wiedział jedynie jej starszy syn i koleżanka. Trudno pojąć, jak można zdecydować się na tak dramatyczny krok. 

Mama nie miała żadnego wsparcia

Mama miała 38 lat, kiedy dowiedziała się, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej pierwszy syn miał wtedy 16 lat. O ciąży dowiedziała się w 1987 roku, kiedy nawet nie miała partnera. Z byłym mężem rozstała się, bo znęcał się nad rodziną. Ponadto był alkoholikiem i awanturnikiem. Kobieta po wielu latach samotności, poznała swojego drugiego partnera.

Nie spodziewała się, że niedługo przed czterdziestką może zajść w ciążę. To była dla niej prawdziwa katastrofa. Jej obecny partner miał już dzieci, a nawet wnuki, dlatego nie chciał kolejnego potomka. Co więcej, po wiadomości o ciąży, zostawił ukochaną. Kobieta nie mogła liczyć na żadne wsparcie. Matki już nie miała, a ojciec nie chciał jej przyjąć pod dach z kolejnym dzieckiem. Nie była w stanie sama wychować maluszka ze względu na problemy finansowe - zarabiała mało, pracując jako woźna sądowa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Praca w sądzie umożliwiła sprzedaż dziecka

Najbardziej zaskakujący jest fakt, że to właśnie dzięki pracy w sądzie, udało jej się sprzedać dziecko. Rozmówczyni wyznaje, że zaoferowano jej 1000 dolarów w zamian za maluszka. Ostatecznie otrzymała jedynie bony. Po porodzie zrzekła się praw do dziecka. Adwokat pilnował również, aby nie przyzwyczajała się do potomka. Ciągle płakała i nie chciała tego robić, niestety, nie byłaby w stanie wychować maluszka samotnie. Widziała go tylko raz i nie chciała nikomu mówić o tym, co zrobiła.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach

2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Mama wyznaje, że maluch trafił do adopcji międzynarodowej - mieli go oddać do siedziby znajdującej się w Kanadzie. Po tym traumatycznym wydarzeniu, mecenas wcale nie planował wywiązać się z umowy. Co więcej, kobieta dostała krwotoku. Uważała, że jest to kara za popełniony czyn. Do tej pory boryka się z wieloma schorzeniami. Jest wierząca, ale nie udało jej się uzyskać rozgrzeszenia. Do dnia dzisiejszego mama żałuje swojego czynu i zastanawia się, co dzieje się z jej dzieckiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

źródło: msn.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News