Doniesienia na temat matki Wiktorii Gabor są wręcz niesłychane. Kim jest?

Doniesienia na temat matki Wiktorii Gabor są wręcz niesłychane. Kim jest? Źródło: Instagram/vikigaborofficial

Mama Wiktorii Gabor z pewnością może być dumna ze swojej pociechy. Nie codziennie w końcu zdarza się, aby dziecko wygrało tak ważny konkurs, jak Eurowizja Junior. Wiadomo już, że rodzicielka młodej gwiazdy odegrała w jej artystycznym kształtowaniu ogromną rolę. Wiele szczegółów dotyczących ich więzi zaskakuje.

Mama Viki Gabor z pewnością nie posiada się z radości po niedzielnym konkursie Eurowizji. To bezprecedensowe zwycięstwo - pierwszy raz w historii Eurowizji Junior to samo państwo sięga po najwyższą nagrodę dwa razy z rzędu. To wszystko zasługa charyzmy i talentu wokalnego zaledwie 12-letniej Wiktorii Gabor, która podbiła serca słuchaczy na całym świecie swoim hitem "Superhero".

Dzień po jej wielkim zwycięstwie wychodzą na jaw kolejne szczegóły dotyczące jej życia prywatnego, a także szczególnych rodzinnych więzi, które umożliwiły jej tak szybko rozwinąć swoje umiejętności muzyczne.

Mama Viki Gabor odegrała wielką rolę w jej sukcesie

Żaden talent nie byłby w stanie dobrze się rozwijać bez wsparcia otoczenia - i to samo można powiedzieć o Wiktorii Gabor. Jak na swoje dwanaście lat ma za sobą całkiem sporo. Urodziła się w Niemczech, wychowała częściowo w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Krakowie. Dzięki mobilności swoich rodziców poznała kawałek świata - występowała między innymi w Manchesterze i Liverpoolu. Temu też zawdzięcza swój nienaganny angielski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ale jej rodzina odegrała jeszcze ważniejszą rolę w jej sukcesie. Mama Wiktorii wzbudziła w niej bowiem pasję do śpiewu. Rodzice wokalistki również są muzykami - od lat zajmują się wykonywaniem tradycyjnej romskiej muzyki w ramach zespołu folklorystycznego.

Mama Wiktorii Gabor śpiewała jej kołysanki

Wiktoria Gabor opowiedziała mediom, że gdy mama śpiewała jej kołysanki, ona zaczęła zadawać pytania o to, jak to się robi i w ten sposób oswoiła się z muzyką i dowiedziała się, że to coś, co można wyćwiczyć.

Przed mamą Wiktorii Gabor stoi teraz wielkie wyzwanie. To niecodzienna sytuacja, w której dziecko osiąga wielką sławę dużo wcześniej, niż ktokolwiek mógłby przewidzieć. Teraz powinnością rodziców jest sprawić, aby ten triumf nie wpłynął negatywnie na jej rozwój, a jedynie dodał jej skrzydeł.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Istnieje szansa, że ich doświadczenie w branży muzycznej pomoże im odnaleźć dla córki ścieżkę, dzięki której nie będzie musiała rezygnować z wielkiej pasji, jednocześnie jeszcze przez chwilę ciesząc się dzieciństwem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: RMF FM

Następny artykuł