Mama odchodziła od zmysłów, widząc przedziwne zachowanie dziecka. Zainstalowała kamerę, zobaczyła nagranie i zamarła

Mama odchodziła od zmysłów, widząc przedziwne zachowanie dziecka. Zainstalowała kamerę, zobaczyła nagranie i zamarła Źródło: .

Mama nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje z jej dzieckiem. Syn nigdy się tak nie zachowywał, a ona nie widziała, czemu jego zachowanie uległo tak diametralnej zmianie. Postanowiła sprawdzić, co stoi za dziwną postawą maluszka.

Mama była poważnie zaniepokojona tym, co działo się w nocy z jej synem. Chciała za wszelką cenę poznać prawdę. Nie znalazła innego sposobu, jak zainstalować ukrytą kamerę. Wkrótce wszystkiego się dowiedziała. 

Przerażona mama instaluje kamerę w dziecięcej sypialni

Laura Haigh i Dean Evans razem wychowują czworo dzieci. Wszystkie kochają nad życie i dbają o nie tak, jak nikt na świecie. Chcą, żeby rozwijały się prawidłowo i miały zagwarantowane bezpieczeństwo. 

Niestety, z przyczyn, których nie umieli wyjaśnić, ich najmłodszy syn zaczął się dziwnie zachowywać. Czasami zdarzało mu się machać do nieistniejących osób. Bywało też tak, że gdy siedział samotnie w pokoju, prowadził z kimś zacięte dyskusje. Na początku mama zbagatelizowała te zachowania, ale sytuacja z dnia na dzień się pogarszała. Zaniepokojona kobieta w końcu postanowiła zainstalować w sypialni dziecka kamerę, by sprawdzić, co się dzieje z jej synkiem w nocy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama nie zaznała spokoju po obejrzeniu nagrania

Obejrzała nagranie razem z partnerem. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Na nagraniu w łóżeczku obok ich synka znajdował się ktoś jeszcze. W pierwszej chwili pomyśleli, że jest to pluszowa zabawka dziecka, ale nagle "zabawka" się poruszyła. Rodzice z krzykiem pognali do pokoju dziecka, tam jednak okazało się, że w łóżeczku nie ma nikogo oprócz ich syna.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN porzuciła swoją córeczkę. Fani byli zniesmaczeni, nie pomogły wyjaśnienia

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Dziecko spało spokojnie, nie obudziło się nawet wtedy, gdy rodzice pojawili się u niego w pokoju. Następnej nocy historia się powtórzyła. Mama wciąż nie potrafi wyjaśnić, co się właściwie dzieje z jej dzieckiem. Razem z partnerem zaczynają wierzyć, że najprawdopodobniej są świadkami działania sił nadprzyrodzonych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą ciężkie czasy dla emerytów. Wielu z nich NIE DOSTANIE podwyżek świadczeń
  2. Zapłakana 6-latka wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Gdy kobieta go przeczytała, zrobiło jej się ciemno przed oczami
  3. Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł odkrywając, na co żona wydaje wszystkie pieniądze
  4. Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję

źródło: lolmania 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News