Zaszła w ciążę w wieku 13 lat. Łzy wam popłyną z oczu, jak dowiecie się, co młoda mama zrobiła z dzieckiem przed swoją studniówką

Zaszła w ciążę w wieku 13 lat. Łzy wam popłyną z oczu, jak dowiecie się, co młoda mama zrobiła z dzieckiem przed swoją studniówką Źródło: facebook/Kayleigh-Danielle_Molloy_Snaith/

Mama zrobiła coś zdumiewającego i to przed naprawdę ważnym wydarzeniem w życiu, jakim jest studniówka. Krytyka i oszczerstwa, które od dawna ją otaczały, znacząco przyczyniły się do jej kroku.

Mama urodziła, gdy miała zaledwie 13 lat. Połączenie szkoły z rodzicielstwem to niewyobrażalnie trudne wyzwanie, jednak w jej życiu była jeszcze jedna kwestia, niestety o wiele gorsza. Nastolatka przygotowywała się właśnie do swojej studniówki, a z uwagi na nieprzychylność ze strony otaczającej jej ludzi, zrobiła ze swoją córką coś zdumiewającego.  

Niesamowite, co przed studniówką zrobiła z dzieckiem ta młoda mama. Trudno powstrzymać łzy 

Kayleigh Snaih jest mamą 3-letniej Harley. Choć w ciążę zaszła, gdy miała zaledwie 13 lat, zdecydowała się urodzić dziecko, co było naprawdę odważną decyzją. Od dnia, kiedy dziewczynka przyszła na świat, nastolatka z miłością i troską się nią zajmuje, dbając o nawet najdrobniejsze jej potrzeby. 

16-latka właśnie skończyła szkołę, a wraz z zakończeniem roku przyszedł czas na długo wyczekiwaną studniówkę. W ferworze przygotowań Kayleigh zrobiła coś zdumiewającego, ale równocześnie niezwykle wzruszającego. Piękną sukienkę kupiła nie tylko dla siebie, ale również dla swojej córeczki. Przygotowała jej elegancką fryzurę i chwilę przed przyjęciem wykonała wspólną fotografię, którą wrzuciła do sieci. Od razu zdradziła, dlaczego zdecydowała się na taki krok. 

- Chciałam, aby wszyscy wiedzieli, że Harley jest najważniejsza. Nie ma nic, co było by ważniejsze, chciałam, aby czuła się równie piękna i kochana, jak ja - wyznała. 

To ciągła krytyka i oszczerstwa napływające z otoczenia dały jej siłę, by pokazać światu, że naprawdę jest cudowną matką, kora kocha swoje maleństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Brak wsparcia i akceptacji 

Nastolatka, której głównym celem było ukończenie szkoły, a wolny czas wypełniała nauka, musiała nagle zmierzyć się z rodzicielstwem. 16-latka z bólem przyznała, że początki były szczególnie trudne, a gdy Harley nie spała w nocy po kilka godzin, a ona sama musiała wstać rano do szkoły, było jej niewyobrażalnie ciężko. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa

2. Emerytura w końcu bez podatku? Władza mówi jedno "ale"

Jakby tego było mało, zewsząd słyszała słowa krytyki i nieprzyjemne pomówienia. Osoby z jej otoczenia nieustannie twierdziły, że mając dziecko w takim wieku, niczego nie osiągnie i zarówno sobie, jak i jemu, zgotuje straszny los. Rówieśnicy natomiast obrażali ją od puszczalskich i określali jako obrzydliwą. Kayleigh postanowiła im jednak pokazać, że macierzyństwo nie jest przekleństwem i z dumą chwali się, że dostała się na studia muzyczne.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Znany projektant zemścił się na byłej dziewczynie. Jej nagie zdjęcie umieścił na koszulkach
  4. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć
  5. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary

Źródło: facebook

Następny artykuł