Poruszające słowa mamy polskich sześcioraczków. Łzy same cisną się do oczu

Poruszające słowa mamy polskich sześcioraczków. Łzy same cisną się do oczu Źródło: instagram szescioraczki pl sextuplets

Mama sześcioraczków podzieliła się niebywale wzruszającymi słowami. Jej wyznanie zaskoczyło wielu Polaków. Łzy same cisną się do oczu, kiedy czyta się jej słowa.

Mama polskich sześcioraczków, Klaudia Marzec, podzieliła się w sieci niebywale wzruszającym postem. Kobieta zdecydowała się na szczere wyznanie, które dotyczy macierzyństwa. Niełatwe słowa sprawiają, że łzy same cisną się do oczu. 

Mama sześcioraczków podzieliła się wyjątkowym wyznaniem 

Mama sześcioraczków nieoczekiwanie musi się mierzyć z olbrzymim hejtem, który rzutuje nie tylko na nią, ale także na jej całą rodzinę.

- Na świecie pojawia się 6 bezbronnych dzieci ważących od 890 gram to niewiele ponad kg... Ty stajesz na świeczniku i każdy myśli, że ma prawo cię ocenić, nie mając pojęcia przez co przechodzisz. Przecież jeden wcześniak to wyzwanie, ja mam 6 - chyba nie podołam. Lekarze ratują Twoje dzieci, rodzina cie wspiera, spokojne życie zamienia się w karuzelę bez trzymanki - pisała Klaudia Marzec. 

Mama sześcioraczków w poście poruszyła także niezwykle ważną kwestię, dotyczącą pieniędzy. Klaudia Marzec podzieliła się swoim zdaniem, wiedząc, że może narazić się na krytykę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dostajesz wsparcie w postaci środków na opłacenie niań- takie otrzymaliśmy, a jakby nie patrzeć są to pierwsze w Polsce sześcioraczki. Skorzystasz z tej pomocy mając świadomość  że prawdopodobnie spłynie na ciebie kolejna fala hejtu? Ja skorzystałam, jestem tylko człowiekiem, a słowa ranią. Ale trzymam się jednego: dobro dzieci jest najważniejsze - zakończyła swoją wypowiedź. 

Dlaczego mama może narazić się na krytykę? Okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z pomocy, która trafi do Klaudii Marzec. 

Mama sześcioraczków nie zostanie bez pomocy

- Mamy nadzieję, że pomoc finansowa pozwoli rodzicom wychowywać pociechy bez trosk o ich najważniejsze potrzeby - przekazał Witold Kozłowski, marszałek województwa małopolskiego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Doda powinna zostawić podobne sceny w sypialni? W sieci pojawiło się zdjęcie tylko dla dorosłych
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Zgodnie z obietnicą pomocy finansowej do Klaudii Marzec trafi prawie milion złotych. Pieniądze, które będą przeznaczone na opiekę nad sześcioraczkami, trafią do kobiety z budżetu województwa. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bardzo szczery wpis... Jakie to uczucie? Na świecie pojawia się 6 bezpronnych dzieci ważących od 890 gram to niewiele ponad kg... Ty stajesz na świeczniku i każdy myśli, że ma prawo cie ocenić nie mając pojęcia przez co przechodzisz. Przecież jeden wczesniak to wyzwanie, ja mam 6- chyba nie podołam. Lekarze ratuja Twoje dzieci, rodzina cie wspiera, spokojne życie zamienia się w karuzele bez trzymanki. Dostajesz wsparcie w postaci środków na opłacenie niań- takie otrzymaliśmy, a jakby nie patrzeć są to pierwsze w Polsce sześcioraczki... Nie wiesz co przyniesie jutro, czy Twoje dzieci będą chodzić, mówić i dobrze się rozwijać. Skorzystasz z tej pomocy mając świadomość że prawdopodnie spłynie na ciebie kolejna fala hejtu? Ja skorzystałam, jestem tylko człowiekiem, a słowa ranią. Ale trzymam się jednego: dobro dzieci jest najważniejsze. PS. Prowadzę ten profil dla osób którzy są ciekawi jak potacza się losy naszej rodziny. Powoli się otwieram i jak będę gotowa zacznę pokazywać również druga stronę medalu- trud jaki kosztuje nas droga naszych dzieci do normalności.

Post udostępniony przez Klaudia Marzec (@szescioraczki_pl_sextuplets)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Alarm 2. stopnia, jest zagrożenie powodziowe. Pierwsze uderzenie na północy Polski
  4. Magda Gessler nie mogła uwierzyć swoim oczom. Nagranie pokazało okropną prawdę, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Karygodny błąd lekarzy podczas porodu, na zawsze zniszczyli zdrowie dziecka. Teraz będą płacić gigantyczne odszkodowanie
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News