Wystawiła 3-miesięczne dziecko na mróz. Potem było jeszcze gorzej

Wystawiła 3-miesięczne dziecko na mróz. Potem było jeszcze gorzej Źródło: .

Ta mama zdecydowanie nie była przygotowania do opieki nad dzieckiem. W pewnym momencie stwierdziła, że ma dość i podjęła wyjątkowo drastyczny krok. Zostawiła swoje dziecko na mrozie.

Jak się okazuje, nie każda mama może powiedzieć o sobie, że jest odpowiedzialną osobą. Na pewno nie było tak w przypadku tej kobiety, która z oburzających powodów zdecydowała się narazić swoje dziecko na poważne konsekwencje zdrowotne, a nawet na śmierć.

Mama zostawiła 3-miesięczne dziecko na mrozie

Elizaveta Klimova została matką w młodym wieku, choć była już po ślubie. Jednak później doszło do sporych spięć ze swoim mężem, więc finalnie została sama z dzieckiem. Jednego dnia, gdy się nim zajmowała, nie mogła kompletnie zapanować nad zaledwie 3-miesięcznym brzdącem. Ponadto denerwowało ją to, że została sama z córką, kiedy jej mąż był daleko stąd. Chciała się na nim zemścić, ale zrobiła to kosztem dziecka.

W pewnym momencie straciła cierpliwość, wystawiła swoje nagie dziecko w koszyku na balkon. Była zima, na zewnątrz panowały ujemne temperatury. Zrobiła mu zdjęcie i wysłała do swojego męża, opatrując je krótkim opisem.

- Przyjdź i spójrz na nią po raz ostatni. Cholera, zamknęłam ją na balkonie. Może zamarznie. Wkurzyła mnie - napisała kobieta.

Tata walczy o odebranie praw rodzicielskich matce, ale sam nie chce się zajmować córką

Gdy ojciec zobaczył zdjęcie, nie zwlekał i od razu zawiadomił o sprawie policję. Co ciekawe, 28-letni tata sam nie chce zająć się dzieckiem, choć stara się o odebranie swojej żonie praw rodzicielskich. Ma nadzieję, że ta fotografia przesądzi o decyzji sądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Opublikowałem zdjęcie, by pozbawić byłą żonę praw rodzicielskich. Po tym, co się wydarzyło, boję się tego, co jeszcze mogłaby zrobić mojej córce. Jestem zmęczony zastanawianiem się, czy wychłodzi moje dziecko na śmierć, czy porzuci na ulicy - mówił mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana pisarka. Zmarła na raka płuc w wieku 67 lat
2. Obława policji tuż przed Wigilią. Niebezpieczeństwo jest realne, dwóch niebezpiecznych bandytów na wolności

Dziecku na szczęście nic się nie stało. Sąsiedzi kobiety twierdzą, że jej mąż zostawił ją samą do innego miasta i nie przesyła żadnych pieniędzy. Mówi, że nie ma czasu przez pracę na zajmowanie się dziewczynką. Z kolei sama Elizaveta usłyszała zarzuty, została na nią nałożona kara grzywny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News