Córeczka nigdy nie zapomni tego widoku. Widziała jak jej mama umiera w potworny sposób, mogła tylko krzyczeć

Córeczka nigdy nie zapomni tego widoku. Widziała jak jej mama umiera w potworny sposób, mogła tylko krzyczeć

Mama popełniła samobójstwo na oczach swojej córeczki. Dziecko mogło jedynie krzyczeć i wzywać pomocy, lecz było już za późno. W Siedlcach rozegrał się rodzinny dramat.

Mama, która popełniła samobójstwo na oczach córki, według prokuratury miała problemy natury psychicznej. Zrobiła to w okropny sposób, 12-letnia dziewczynka zapamięta to na zawsze.

Mama przechyliła się za barierkę. Wszystko działo się na oczach córki

23 listopada na jednym z lokalnych trawników w Siedlcach zostało znalezione ciało 33-letniej Olgi R. Leżało na zieleni pod jednym z wysokich, jedenastopiętrowych bloków przy ulicy Młynarskiej. Ciało miało obrażenia jednoznacznie wskazujące, że kobieta zmarła przez upadek ze znacznej wysokości. To, co wydarzyło się tuż przed tragedią, wywołuje spory niepokój.

Tego samego dnia tuż przed godziną 8:00 mama 12-letniej Mai, Olga R., wyszła na balkon zapalić papierosa. Niedługo później córka zobaczyła, jak 33-latka przechyla się przez balkon i spada. Natychmiast zjechała windą na parter, lecz nie mogła już pomóc swojej mamie - zginęła na miejscu, nie można było jej nawet reanimować. Obrażenia okazały się zbyt poważne. Na miejsce przyjechała policja, lekarz, który potwierdził zgon oraz prokuratura. Będzie teraz badać okoliczności wypadku.

"Chciałabym wymazać to ze swojej pamięci"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

-  Mieszkam wyżej i w tym czasie gdy to wszystko się działo, przeglądałam wiadomości w Internecie. Po usłyszeniu wołania dziewczynki wybiegam na balkon. I zobaczyłam to, co chciałabym wymazać ze swojej pamięci. Znałam tę rodzinę. Nigdy nie dochodziło w ich mieszkaniu do kłótni lub awantur. Według mnie byli szczęśliwi ze sobą. Często przez ścianę dochodziły do mnie radosne odgłosy śmiechu dziewczynki. Dziecko biegało krzycząc coś z uśmiechem do rodziców. Mama dziewczynki była zawsze uśmiechnięta. Wszystkim kłaniała się w windzie. Zawsze zadbana, z gustownym makijażem - opowiadała sąsiadka z piętra wyżej.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie
2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Do sprawy włączyła się Prokuratura Rejonowa w Siedlcach. Zostało podjęte śledztwo w związku z samobójczą śmiercią 33-letniej mamy.

- Wykonujemy czynności w  sprawie kierunku art. 151kk - Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Według naszej wiedzy denatka miała problemy natury psychicznej - tłumaczy Adrian Wysokiński, zastępca Prokuratora Rejonowego w Siedlcach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News