Nagły atak, mama, babcia, dziecko, wszyscy ranni. Niepokojące doniesienia z polskiej miejscowości

Nagły atak, mama, babcia, dziecko, wszyscy ranni. Niepokojące doniesienia z polskiej miejscowości Źródło: .

Mama, babcia i 12-letnie dziecko zostali zaatakowani przez 18-letniego agresora. Wszystko stało się w spokojnej polskiej miejscowości, nikt nie przewidział aż takiej tragedii. Wszyscy trafili do szpitala, policja twierdzi, że to potrójne usiłowanie zabójstwa.

Mama z urazami szyi i głowy trafiła do szpitala, inni członkowie rodziny mają równie bolesne i widoczne rany. W tej sprawie najbardziej boli to, że piekło rozpętał 18-letni syn kobiety.

Mama została zaatakowana nożem przez własnego syna

Sobotę 23 listopada pewna rodzina z Jaworzna zapamięta na zawsze. Spędzali wolny czas w domu, każde zajęte swoimi sprawami. Mama, babcia i brat agresora nie przewidywali najgorszego. Nagle nastolatek stał się mocno nerwowy, udał się do kuchni, chwycił za nóż i zaczął atakować domowników.

Wszystko miało miejsce około 17:30. Wiadomo, że nastolatek zaatakował najpierw 45-letnią mamę, a ojciec próbował go obezwładnić. Pomógł mu w tym dziadek i wspólnie zadzwonili na policję. Ranne zostały trzy osoby: mama, 78-letnia babcia i młodszy brat. Wszyscy trafili do szpitala w celu obserwacji i opatrzenia otrzymanych ran.

- Nie wykluczamy, że 18-latek mógł być pod wpływem środków odurzających. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie - poinformował aspirant sztabowy Michał Nowak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Nastolatek był pod wpływem alkoholu, zostanie przebadany na obecność narkotyków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

18-latkowi została zbadana krew - był pod wpływem alkoholu, w momencie ataku miał ponad 1 promil w organizmie. Próbki zostaną również przebadane na obecność środków odurzających. Chłopak ma zostać przesłuchany w poniedziałek 25 listopada. Nie jest wykluczone, że sprawą zajmie się prokurator, bowiem czyn nastolatka może być kwalifikowany pod usiłowanie zabójstwa. 18-latek może usłyszeć zarzuty o potrójne usiłowanie zabójstwa, na tę chwilę nie wiadomo ile lat więzienia może mu grozić i czy był wcześniej notowany.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie
2. Zdjęcie odbiera mowę. Tak wygląda grób Leona Niemczyka tuż przed 13 rocznicą śmierci

- Dwie osoby już wyszły ze szpitala, trzecią zajmują się jeszcze lekarze. Najważniejsze w tym nieszczęściu jest to, że nic nie zagraża jej życiu i zdrowiu - uspokaja Michał Nowak.

Wiadomo, że mama 18-latka ma dwie rany kłute szyi i dwie głowy, babcia rany kłute i cięte twarzy, nadgarstka i przedramienia, a 12-letni brat ranę ciętą policzka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVN przekazuje właśnie widzom naglące wiadomości IMGW o zagrożeniu pogodowym w połowie Polski. Nie jest dobrze
  2. Byłej żonie Marcinkiewicza puściły wszystkie nerwy. Nagle ujawniła koszmar gorszy niż jej małżeństwo
  3. Seria dramatycznych nocnych akcji ratunkowych w polskich miejscowościach. Informacje są tragiczne
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł