Dramat mamy Dawidka. Media dotarły do miażdżących serce kulisów identyfikacji zwłok 5-latka

Dramat mamy Dawidka. Media dotarły do miażdżących serce kulisów identyfikacji zwłok 5-latka Źródło: unsplash.com/materiały policyjne

Mama Dawidka przeżywa ogromny dramat. Najpierw przez 10 dni czekała pełna nadziei na dobre wieści od policji, a później musiała zidentyfikować ciało swojego jedynego dziecka. Media dotarły do rozdzierających serce kulisów tej strasznej sceny.

Mama małego Dawidka od początku chciała dla niego jak najlepiej: był jej skarbem, codzienną iskierką radości. Chciała go też w pewien sposób chronić przed agresywnym ojcem, wyprowadzając się od niego i spędzając z Dawidkiem więcej czasu w spokojnym i komfortowym, nowym mieszkaniu. Nie zabraniała mu jednak kontaktów z tatą, a wszystko skończyło się potworną tragedią. 

Mama musiała stawić się na identyfikację zwłok

Dawidek został odnaleziony w sobotę popołudniu. Kolorowe buciki z logo Zygzaka McQueena wpadły w oko jednemu z funkcjonariuszy, który badał teren przy akwenie tuż przy węźle Pruszków. Ubiór wskazywał na to, że to zaginione dziecko, jednak ciało w stanie posuniętego rozkładu musiało zostać odpowiednio zidentyfikowane. Po wstępnych oględzinach zawieziono je do zakładu medycyny sądowej.

W zakładzie eksperci z dziedziny medycyny i kryminologii po raz kolejny przyjrzeli się ciałku. Sekcja zwłok została zaplanowana na poniedziałek, by rodzina mogła w niedzielę stawić się w Warszawie i zidentyfikować maluszka. To konieczna procedura przy każdym odnalezionym ciele, jeśli tylko znani są krewni denata. Mama przyjechała wraz z innymi krewnymi - musiała przejść prawdziwe katusze.

Rodzina wspierała zrozpaczoną mamę

Teraz na jaw wyszły rozrywające serca szczegóły identyfikacji: w niedzielę, tak jak zaplanowano, na oględziny ciała stawiła się mama wraz z kilkoma innymi osobami. Byli to jej krewni, w tym między innymi 38-letni Roman - ukochany wujek chłopca. Ich wsparcie w tym momencie było nieocenione. 

Ciężko jest sobie wyobrazić, jak straszna to dla kobiety tragedia, musieć zidentyfikować Dawidka, który jeszcze kilkanaście dni temu wesoło śmiał się i dokazywał. Pozostały po nim jedynie jego zabawki, ubranka i zdjęcia. Mama nie zobaczy już, jak idzie do szkoły, jak popełnia nastoletnie wybryki i nie pozna jego pierwszej dziewczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, oględziny oraz wstępne badania potwierdziły, że zwłoki znalezione w krzakach nad akwenem to 5-letni synek kobiety. Rozpacz była niewyobrażalna. Teraz przed mamą chłopca jeszcze jedno rozdzierające serce wydarzenie - pogrzeb Dawidka. Rodzina nie ujawniła jeszcze żadnych szczegółów, a wiele osób chciałoby pożegnać niczemu winne dzieciątko.

  1. Polak pokrył tatuażami CAŁE ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej
  6. Nagła śmierć nastolatki na kolonii. Wiadomo, co wykazała sekcja zwłok
  7. Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości
     

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu