Ból był nie do opisania. Mama zrobiła synkowi klizmę z wybielaczem

Ból był nie do opisania. Mama zrobiła synkowi klizmę z wybielaczem Źródło: .

Mama postanowiła leczyć swojego syna w inny sposób, niż powinna. Skorzystała z otrzymanych porad - zaopatrzyła się w wybielacz i unieruchomiła dziecko, by wykonać klizmę. Nie mieści się w głowie, co czuł jej syn.

Mama nie pomyślała nawet, że może swojemu synowi wyrządzić krzywdę takim, a nie innym działaniem. Ból był nie do zniesienia, ale była przekonana, że robi dobrze i jej dziecko wyzdrowieje. W końcu tak twierdziły inne matki.

Mama zaopatrzyła się w wybielacz i przystąpiła do działania

51-letnia Laurel Austin to fotografka z USA, mama sześciorga dzieci. Czworo z nich choruje na autyzm - nieuleczalne zaburzenie rozwoju mózgu. Kobiecie nie było jednak po drodze, aby wybrać się do specjalisty, kiedy zdiagnozowano przypadłość u jej dzieci. Wolała radzić się innych matek na internetowych forach, jak wyleczyć autyzm domowymi sposobami. 51-latka wypróbowała już kurację metalami ciężkimi, glonami, kolendrą, a także silnymi środkami hormonalnymi stosowanymi w kastracji chemicznej.

Jedna z matek poradziła jej, aby wykonała dzieciom lewatywę z wybielaczem. Miało to pomóc na wszelkie schorzenia - od grypy po autyzm. Mało tego, Laurel posunęła się do tego, że wszystko nagrała. Metodę wypróbowała na 27-letnim Jeremym. Widać, jak jej syn siedzi przy stole w dziwnej pozycji, a chwilę po zaaplikowaniu wybielacza zaczyna krzyczeć, wić rękoma i przeraźliwie uderzać we wszystko. 51-latka tłumaczyła jego zachowanie jako "modlitwę i działania pełne nadziei". Na szczęście kobietą już zajęły się odpowiednie służby.

Eksperyment przyniósł przerażające wnioski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Melissa Eaton i Amanda Seigler w wolnej chwili zajmują się przeglądaniem for internetowych i aż włos się na głowie jeży, co wymyślają niektóre matki, zwolenniczki leczenia wszelkich chorób na własną rękę. Pojawiają się rady leczenia ziołami, lewatywą (np. z użyciem wybielacza), leczenia zgodnie z fazami księżyca, odprawianie rytuałów, oczyszczanie jajkiem. Pojawiały się też porady leczenia rtęcią lub moczem. Urynoterapia bije aktualnie rekordy popularności, jednak nie daje właściwie nic.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Kobiety przeglądają posty głównie dotyczące autyzmu i nie mogą uwierzyć, że matki dzieci z zaburzeniami naprawdę wcielają w życie idiotyczne porady innych kobiet. Dokumentują to zdjęciami lub nagraniami, czasem twierdzą, że widzą znaczącą poprawę, a dziecko cierpi miesiącami - jedna lewatywa z wybielaczem, wg "doradców", nie uzdrowi dziecka. Kobiety gromadzą materiały i wszystko zgłaszają do Urzędu ds. ochrony dzieci. Niestety, rzadko dochodzi do tego, żeby jakakolwiek interwencja została podjęta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News