12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca

12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca Źródło: youtube.com/Poul12

Mama 12-latki zmarła, kiedy dziewczynka była jeszcze mała. Nastolatka bardzo przeżyła rozstanie ze swoim rodzicem i za każdym razem, gdy przychodziła na cmentarz, opowiadała nieżyjącej matce o swoim życiu. Pewnego dnia przyniosła także swoje świadectwo szkolne. Ta historia kruszy najtwardsze serca.

Mama była dla nastolatki najważniejszą osobą w życiu. Niestety dziewczynce nie było dane nacieszyć się wspólnymi chwilami z rodzicielką, gdyż ta zmarła, gdy miała zaledwie kilka lat. 12-latka niemalże codziennie przychodzi na grób swojej matki i opowiada o swoich codziennych zmaganiach. Pewnego razu przyniosła tam również swoje świadectwo szkolne. Niezwykle wzruszająca historia obiegła media społecznościowe i poruszyła serca tysięcy internautów. 

Mama na pewno byłaby dumna z córki

Tego dnia 12-latka otrzymała wyniki z ważnych egzaminów końcowych. Okazało się, że świetnie poradziła sobie z wszystkimi zadaniami i uzyskała bardzo dobre oceny. Wszystkie dzieci cieszyły się, że będą mogły pochwalić się ocenami swoim rodzicom. Nastolatka, choć była zadowolona z uzyskanego przez siebie wyniku, nie mogła powstrzymać łez. Ona także chciałaby pochwalić się swojej mamie, która na pewno byłaby z niej dumna. 

Nastolatka poszła ze świadectwem na cmentarz

Dziewczynka postanowiła, że pójdzie na cmentarz razem z uzyskanym świadectwem. Kiedy dotarła na miejsce, zaczęła opowiadać mamie, jak świetnie zdała egzaminy i wyznała, że bardzo by chciała, aby kobieta była przy niej w tak ważnym dla niej dniu. Wtedy też 12-latka uklęknęła i zaczęła płakać. W dalszym ciągu nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanej mamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia obiegła media społecznościowe. Babcia dziewczynki opublikowała jej zdjęcie, kiedy 12-latka klęczy przy grobie mamy i ociera łzy. Wielu internautów nie kryło wzruszenia i skomentowało w ciepłych słowach osiągnięcia nastolatki. 

- Gratulacje, młoda dziewczynko. Życzę powodzenia w nadchodzących dniach. Twoja matka czeka na ciebie po drugiej stronie. Zawsze bądź silna - brzmi jeden z wielu komentarzy wzruszonych internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

Zdjęcie zostało udostępnione w sieci ponad 5 tys. razy, a ponad 1,1 tys. osób napisało przynajmniej kilka słów otuchy dla 12-latki. Miłe komentarze napływają do Malezyjki z różnych zakątków świata. Każdy życzy dziewczynce wszystkiego, co najlepsze w życiu i trzyma kciuki za jej dalsze losy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News