Mama wpadła w panikę, mleko dla dziecka nagle zrobiło się różowe. Dopiero po chwili doszło do niej, co zrobiła

Mama wpadła w panikę, mleko dla dziecka nagle zrobiło się różowe. Dopiero po chwili doszło do niej, co zrobiła Źródło: Facebook

Mama bardzo się przestraszyła, gdy zobaczyła, że jej pokarm zrobił się różowy. Spanikowana kobieta nie miała pojęcia, co się dzieje. Dopiero po chwili odkryła prawdę.

Mama zupełnie nie wiedziała, co powinna zrobić. Kobieta całkowicie spanikowała, kiedy spostrzegła, że jej mleko nagle zmieniło kolor na różowy. Była w tak wielkim szoku, że dopiero po jakimś czasie dotarło do niej, co tak naprawdę zrobiła. 

Mama spanikowała, kiedy jej pokarm zmienił kolor

Kobieta była bardzo szczęśliwa z narodzin córki. To było jej pierwsze dziecko, więc każda czynność, związana z opieką nad noworodkiem, była dla niej nowością. Opieka nad córką szła jej jednak całkiem nieźle. Była zadowolona z tego, że świetnie sobie radzi i karmi dziecko własną piersią. Kiedy pewnego dnia spostrzegła, że jej mleko zmieniło kolor na różowy, wpadła w panikę.

Tuż po ściągnięciu pokarmu z piersi, kobieta zauważyła, że mleko zmieniło barwę na zupełnie nietypową. Było całkowicie różowe. Niedoświadczona mama nie miała pojęcia, co się stało. Na początku myślała, że dziecko zraniło ją przy karmieniu i stąd odmienny kolor pokarmu. Ale na swoim ciele nie dostrzegła żadnych urazów. Zdziwiona postanowiła zapytać o radę bardziej doświadczone rodzicielki. Swoją historię opisała na jednym z forów internetowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama poprosiła o pomoc internautów

Użytkowniczki sieci zostawiły pod jej wpisem wiele komentarzy z prawdopodobnymi rozwiązaniami zagadki, jednak żadne z nich nie pasowało do jej przypadku. Nie przyjmowała żadnych nowych leków, nie miała również nowych urazów. Z każdym wykluczonym pomysłem ogarniała ją coraz większa panika. Nagle przypomniała sobie coś, co rozwiązało tajemnicę.

Dzisiaj grzeje: 1. Napad na polskich turystów za granicą. Przestępcy weszli do autokaru

2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Dopiero dokładna analiza diety pomogła w rozwiązaniu zagadki nietypowego koloru pokarmu. Okazało się, że kobieta dzień wcześniej spożyła bardzo duże ilości buraków i wypiła sok z warzywa, dla wzmocnienia krwi. To spowodowało zabarwienie pokarmu na różowy kolor i zmianę jego smaku na słodszy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Wszyscy trzymali za niego kciuki. Niestety, nie żyje Daniel
  4. Mama jeszcze przeżywa żałobę po synku, a już zmaga się z kolejną tragedią. Została jej tylko nadzieja
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

źródło: Jest Pozytywne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News