Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno Źródło: pexels/Jonas Kakaroto

Mama postanowiła zaapelować o nowe wytyczne dotyczące ciąży. Wszystko zaczęło się od tego, że jej dziecko urosło zbyt duże, kiedy było jeszcze w brzuchu. Dopiero podczas porodu odkryto straszną prawdę. Dopiero wtedy zrozumieli, że jest już za późno.

Mama nie mogła się doczekać narodzin swojego dziecka. Tak bardzo o nim marzyła i w końcu miała zostać rodzicem. Niestety w czasie ciąży doszło do pewnych komplikacji. Jej nienarodzone maleństwo urosło w brzuchu zbyt duże. Gdy nadszedł czas porodu okazało się, że już jest za późno by cokolwiek zrobić. 

Mama bardzo dbała o siebie w ciąży

26-letnia Georgina Hardy była najszczęśliwszą kobietą na świecie kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży. Przez całe 9 miesięcy dbała o siebie, aby żadna czynność nie zaszkodziła jej dziecku. Przez 41 tygodni wszystko było dobrze. Co prawda Georgina sporo przytyła, ale uważała, że to przecież naturalne w jej stanie. 26-latka i jej chłopak, Dave Squire, nie mogli się już doczekać spotkanie z córką. 

Tragiczne wydarzenia na porodówce

W 42 tygodniu ciąży nadszedł czas porodu. Wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Rozwiązanie nadeszło w wyznaczonym terminie i nic nie wskazywało na jakiekolwiek komplikacje. Mimo to córka pary przyszła na świat martwa. To była prawdziwa tragedia i ogromny cios dla rodziców. Okazało się, że dziecko urosło zbyt duże w brzuchu mamy, a gdyby urodziła się trzy tygodnie wcześniej, na pewno by żyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Georgina przez długi czas nie mogła pogodzić się z tym, co się stało. Żaden lekarz nie ostrzegł jej wcześniej, że jej dziecko jest za duże, a to może spowodować tragiczne konsekwencje. Kobieta postanowiła działać w celu ostrzegania innych matek przed tak koszmarnymi przypadkami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Stara się o wprowadzenie nowych wytycznych, aby kobiety rodziły najpóźniej w 40 tygodniu ciąży. Również według specjalistów poród po tym okresie zwiększa ryzyko śmierci noworodka. Aktualnie kobieta ponownie spodziewa się dziecka, jednak w dalszym ciągu obawia się, że mogą się powtórzyć koszmarne wydarzenia z przeszłości. Jest pod stałą opieką lekarzy, którzy monitorują jej stan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Abonament już niebawem PODROŻEJE. Po 21 listopada zapłacisz więcej
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

źródło: Dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News