Chwilę przed własną śmiercią wyrzuciła swojego dzidziusia z okna. Powód odbiera mowę, nie da się nie płakać

Chwilę przed własną śmiercią wyrzuciła swojego dzidziusia z okna. Powód odbiera mowę, nie da się nie płakać Źródło: Shelby Ann/Facebook

Mama nie miała innego wyboru, wiedziała, że zaraz umrze. Postanowiła zrobić wszystko dla swojego dziecka i wyrzuciła je przez okno. Młoda mama niestety nie dowiedziała się nigdy, co wydarzyło się w późniejszych godzinach. To, co działo się tego dnia w jej domu, sprawia, że internauci zalewają się łzami.

Mama była sama w domu z maleńkim dzieckiem, gdy doszło do niewyobrażalnej tragedii. Do dziś, nikt nie może uwierzyć w to, co działo się w jednym z małych miast w stanie Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Historia tej młodej mamy wzrusza wszystkich na całym świecie. 

Mama chwilę przed śmiercią wyrzuciła z okna swoje dziecko

Shelby była młodą mamą, która w wieku 21 lat wydała na świat córeczkę o imieniu Keana. Dzień po swoich urodzinach, 30 stycznia, mama została w domu z córeczką. To właśnie wtedy doszło do tragedii. Mama zadzwoniła na numer alarmowy, by powiedzieć, co dzieje się w jej mieszkaniu. Shelby z ogromnym przerażeniem przekazywała, że całe mieszkanie się pali, a ona ledwo oddycha. 

Kiedy ratownicy pojawili się w mieszkaniu Shelby. Mama już nie żyła, zatruła się tlenkiem węgla. Nigdzie jednak nie było maleńkiej córeczki. Szybko się okazało, że młoda mama przed śmiercią wyrzuciła swoją córkę przez okno. Funkcjonariusze znaleźli maleńką przed domem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama uratowała swojej córce życie

Mama kilka chwil przed śmiercią zapakowała córeczkę do fotelika i wyrzuciła przez okno, chcąc uratować jej życie. Kobiecie udało się uratować życie maleńkiej dziewczynki. Funkcjonariusze znaleźli ją przed domem, dziewczynka w foteliku żyła. Natychmiast zajęli się nią lekarze. Okazało się, że z wyjątkiem lekkiego oparzenia, dziecko jest całkowicie zdrowe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Chłopiec zjadł popularną przekąskę. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają

Jeszcze tego samego dnia dziewczynka została wypisana ze szpitala. Zajęła się nią najbliższa rodzina Shelby. Po niewyobrażalnej tragedii, do której doszło, całe miasteczko zbierało pieniądze dla rodziny, by po śmierci młodej mamy, wyremontować zniszczone mieszkanie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak niezawodnie mrozić chleb, by pozostał najświeższy? 4 sekretne, nieznane triki zdradził pracownik piekarni
  2. Natalia Siwiec wpadła w poważne kłopoty przez poprawianie urody. Szczere wyznanie miss Euro
  3. Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Do samego końca walczyła ze śmiertelną chorobą, dotarła do nas informacja o śmierci Magdaleny Szafron
  4. W ostatniej chwili podjęto decyzję o wyborach. Oficjalnie potwierdzono wprowadzenie nakazu w konkretnych regionach Polski
  5. 500 albo 1000 złotych na głowę dla nawet 6,5 miliona osób. Polacy w końcu dowiedzieli się, jak bez wysiłku mogą dostać pieniądze
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

źródło: podajto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News