Mama zrobiła zdjęcie swojemu dziecku w ramionach ojca. Zlinczowali ją w sieci, wszystko przez jedną rzecz

Mama zrobiła zdjęcie swojemu dziecku w ramionach ojca. Zlinczowali ją w sieci, wszystko przez jedną rzecz Źródło: facebook.com Heather Whitten

Mama zrobiła zdjęcie swojemu ukochanemu dziecku, które znajdowało się w czułych objęciach taty. Efekt był zadowalający, dlatego wstawiła je do sieci. Nie spodziewała się, że zostanie zlinczowana tylko przez jedną rzecz, inne kobiety nie przebierały w słowach.

Mama wykonała zdjęcie pełne emocji, czułości, wrażliwości, ale to, nie spodobało się internautom. Kobieta mająca dobre zamiary spotkała się z hejtem i krytyką.

Mama została skrytykowana za "obraźliwe" zdjęcie

Heather Whitten pracuje jako profesjonalny fotograf. Często robi zdjęcia swojej rodzinie, głównie dzieciom, starając się uchwycić jak najbardziej wyjątkowe momenty. Tamtego dnia chwyciła za aparat, ponieważ wzruszyła ją scena, którą zastała w łazience. Jedno z jej dzieci, roczny synek Fox, bardzo źle się czuł. Miał wysoką gorączkę, cierpiał na zatrucie pokarmowe. Heather zastała dziecko oraz swojego męża, Thomasa, gdy siedzieli pod prysznicem.

- Thomas spędził z nim godziny pod prysznicem, starając się zbijać jego temperaturę i pozwalając, aby cały czas występujące wymiociny i odchody spływały z nich. To był dla nas rodziców bardzo trudny, wymagający czas (...) - napisała pod zdjęciem Heather. Internautom fotografia się nie spodobała, krytykowali kobietę za upublicznianie nagości i nieprzyzwoitości, mimo, że wszystkie intymne miejsca były zakryte (zdjęcie znajduje się na końcu tekstu).

W tamtym momencie synek potrzebował silnych ramion taty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy siedziałam z nimi pod prysznicem, byłam po prostu wzruszona sceną, która była przed moimi oczami. Ten mężczyzna. Ten mąż i ojciec. Był tak cierpliwy i tak kochający i tak silny z naszym małym synkiem na kolanach. Jego szept, zapewniający Foxa, że wszystko będzie dobrze i że będzie się nim opiekował, był tak pewny i szczery - kontynuuje mama Foxa.

Dzisiaj grzeje: 1. Podano najnowsze dane nt. koronawirusa w Polsce. Nie jest dobrze, liczba chorych szybko wzrasta
2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Kobieta przyznaje, że syn zawsze lgnął do niej, nie mógł się od niej wręcz odczepić, ale w tamtej chwili widocznie potrzebował ogromnego wsparcia taty. M.in. dlatego Heather chwyciła za aparat by uwiecznić ten przełomowy moment. Poza tym nie uważa, by zdjęcie epatowało nagością, istnieje wiele innych, nawet komercyjnych zdjęć, gdzie nagość aż razi. Była zawiedziona, że nikt nie zechciał się zapoznać z historią fotografii, tylko od razu wydano wyrok.

Fot. facebook.com/Heather Whitten

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  2. Nie żyje piłkarz Premier League. Miał zaledwie 35 lat
  3. 4 chłopaków zgwałciło dziewczynę. Kiedy po 2 latach jej matka weszła do łazienki i zamarła
  4. 2 osoby wyłączone z dotychczasowej liczby chorych Polaków. Powód zdumiewa
  5. Wideo obejrzały już miliony osób. Skarpetka "zjada samochody", płaczemy ze śmiechu
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News